Sabuthi Sabubele Hata Muthare Khabar

ଝିଅ ସମିଶାର ତୃତୀୟ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ, କହିଲେ ‘ଲକ ଡାଉନ’ କାରଣରୁ କରି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏହି କାମ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ସମିଶାକୁ ଆଜି ୪୦ ଦିନ ପୁରିଛି । ଝିଅର ୪୦ ଦିନ ପୂର୍ତ୍ତିରେ ଶିଳ୍ପା ନିଜ ଇଂସ୍ଟଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଗୋଟେ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ଟିରେ ସେ ନିଜ ଝିଅକୁ କୋଳରେ ଧରିବା ସହ ପୂରା ପରିବାର ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।ପତି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଓ ପୁଅ ବିହାନ ବି ଅଛି । କିନ୍ତୁ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ପରି ଏହି ଫୋଟୋରେ ବି ସମିଶାଙ୍କ ଚେହେରା ନଜର ଆସୁନି ।
ଏହା ବାଦ ଶିଳ୍ପା ନିଜ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତିକି, ଆଜି ସମିଶାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ।

silpa

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଅନୁସାରେ ଏହି ଦିନଟି ଉଭୟ ମା’ ଓ ଶିଶୁଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ ଗୁରୁତ୍ୱ ରଖେ । ଏହି ଦିନ ମନ୍ଦିରରେ ଏକ ବିଶେଷ ପୂଜା ବିଧି କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଦେଶ ବ୍ୟାପି ଲକ ଡାଉନ କାରଣରୁ ଆମେ ତାହା ପାଳନ କରି ପାରିଲୁ ନାହିଁ । ଏହି ଶିଶୁକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥର ମନ୍ଦିର ନେବା ବିଧି ଅଛି । କିନ୍ତୁ ଏବେକା ପରିସ୍ଥିତିରେ ବାହାରକୁ ବାହାରି ହେଉନଥିବାରୁ ଆମେ ନିଜ ଘର ମନ୍ଦିରରେ ହିଁ ଏହି ବିଧି ପାଳନ କରିଛୁ ।

କହି ରଖିବା ଉଚିତକି, ସରୋଗାସି ତରିକରେ ଗତ ଫେବୃଆରୀ ମାସ ୧୫ ତାରିଖରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମା’ ହୋଇଛନ୍ତି । ଫେବୃଆରୀ ୨୧ ତାରିଖରେ ନିଜ ଇନ୍ଷ୍ଟଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ଜରିଆରେ ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏଯାବତ ଶିଳ୍ପା ତିନିଟି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିବା ବେଳେ ସବୁଥିରେ କେବଳ ସମିଶାଙ୍କ ହାତ ହିଁ ନଜର ଆସିଛି ।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.