IBPS PO ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି: ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ସୁଦ୍ଧା ୪୧୩୫ ନିଯୁକ୍ତି; ଏମିତି କରିବେ ଆବେଦନ

ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ପର୍ସନାଲ ସିଲେକ୍ସନ କମିଶନ (ଆଇବିପିଏସ୍) ପ୍ରୋବେସନାରୀ ଅଫିସର (ପିଓ) / ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଟ୍ରେନି ପଦରେ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆବେଦନକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ଅଭିଧାନ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗରେ ୪୧୩୫ ପଦବୀ ପୂରଣ ହେବ । ଅକ୍ଟୋବର ୧୯ ରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ibps.in ରେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଆବେଦନ, ଚୟନ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ଉପଲବ୍ଧ ଥିଲା । ଆଗ୍ରହୀ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ତଥ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

IBPS PO ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୧: ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ

ଆବେଦନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ: ୧୦ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧

ଅନଲାଇନ ପ୍ରିଲିମ୍ ପରୀକ୍ଷା ତାରିଖ : ୦୪ ତଥା ୧୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧

ପ୍ରିଲିମସ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳାଫଳ: ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧

ଅନଲାଇନ୍ ମେନ୍ ପରୀକ୍ଷା: ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୨

ମେନ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳାଫଳ: ଜାନୁଆରୀ / ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨

ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ରାଉଣ୍ଡ: ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨

ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରେ ଅନଲାଇନ୍ ଏବଂ ଜମା ଶୁଳ୍କ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ ହେଉଛି ନଭେମ୍ବର ୧୦, ୨୦୨୧। ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ସ୍ନାତକ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିବାଥିବା ଆବଶ୍ୟକ । ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ ୨୦ ରୁ ୩୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହେବା ଉଚିତ୍ । ଅଣସଂରକ୍ଷିତ ବର୍ଗ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ୮୫୦ ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ ସଂରକ୍ଷିତ ବର୍ଗ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦେୟ ୧୭୫ ଟଙ୍କା ରହିଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.