୩.୦୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଇକକୁ ମାତ୍ର ୬୯୯୯ଟଙ୍କା ଦେଇ ନେଇଯାଆନ୍ତୁ ଘରକୁ, ପଢନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ଅଫର

ଯେଉଁମାନେ ଆଡଭେଞ୍ଚର ଏବଂ ଅଫ୍ ରୋଡ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁKTM 390 Aventure ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଭଲ ବାଇକ୍ । ତେବେ ଏହାର ମହଙ୍ଗା ମୂଲ୍ୟ ହେତୁ ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ KTM 390 ଆଡଭେଞ୍ଚରର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଏକ୍ସ-ଶୋ’ରୁମ୍ ମୂଲ୍ୟ 3.04 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ମୂଲ୍ୟ ହେତୁ ଏହାକୁ କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ବୋଲି ଭାବି ନିଅନ୍ତୁ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବଜାଜ ଅଟୋ ଏହାର ଆଡଭେଞ୍ଚର ଟୁରିଙ୍ଗ ମୋଟରସାଇକେଲ ଉପରେ ଏକଫାଇନାନସିଙ୍ଗ ପ୍ଲାନ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଯେଉଁଠାରେ ଗ୍ରାହକମାନେ KTM 390 ଆଡଭେଞ୍ଚରକୁ ମାତ୍ର 6,999 ଟଙ୍କାରେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ EMIରେ କିଣି ପାରିବେ । କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ, KTM 390 ଆଡଭେଞ୍ଚରର 80% ଅନ୍-ରୋଡ୍ ମୂଲ୍ୟ 5 ବର୍ଷ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ । ବାସ୍ତବରେ, କରୋନା କାଳରେ ବାଇକ୍ ବିକ୍ରି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଯୋଜନା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ରହିଛି ଏହାର ଫିଚର୍ସ ।

2020 KTM 390 Adventure Review | MC Commute - YouTube

ଇଞ୍ଜିନ୍

KTM 390 Aventure ପାୱାର ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ 373 ସିସିର ସିଙ୍ଗଲ୍ ସିଲିଣ୍ଡର BS6 ଇଞ୍ଜିନ୍ ଦିଆଯାଇଛି ।

ପରଫରମାନ୍ସ

ଏହାର ଇଞ୍ଜିନ୍ 9000 rpmରେ 42.91 Hpର ସର୍ବାଧିକ ଶକ୍ତି ଏବଂ 7000 rpmରେ 37 Nmର ପିକ ପିକ ଟର୍କ ଜେନେରେଟ କରିଥାଏ ।

ଟ୍ରାନ୍ସମିଶନ

KTM 390 Aventureର ଇଞ୍ଜିନ୍ 6-ସ୍ପିଡ୍ ଗିଅରବକ୍ସ ଠାରୁ ଲେସ ।

ସସ୍ପେନସନ

ଏହାର ଫ୍ରଣ୍ଟରେ 170 ମିଲିମିଟର ଟ୍ରାଭେଲ ସସ୍ପେନସନ ଦିଆଯାଇଛି । ଏଥି ସହିତ ଏହାର ପଛରେ 177 ମିଲିମିଟରର ଟ୍ରାଭେଲ ସସ୍ପେନସନ ଦିଆଯାଇଛି ।

2020 KTM 390 Adventure Review. First Ride - YouTube

ବ୍ରେକିଙ୍ଗ

ଏହାର ଫ୍ରଣ୍ଟରେ 320 ମିଲିମିଟର ଡିସ୍କ ବ୍ରେକ୍ ରହିଛି । ତାସହିତ ରିୟାରରେ 230 ମିଲିମିଟର ଡିସ୍କ ବ୍ରେକ୍ ଦିଆଯାଇଛି । ନିରାପତ୍ତା ପାଇଁ, ଏହାର ଅଫ୍ ରୋଡ୍ ABS ଏବଂ Corning ABS ରହିଛି ।

ଡ଼ାଈମେନ୍ସନ

KTM 390 Aventureର ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ କ୍ଲିୟରାନ୍ସ ହେଉଛି 200 ମିଲିମିଟର । ଏହି ସମୟରେ ଏହାର ସିଟର ଉଚ୍ଚତା 855 ମିଲିମିଟର ।

ଓଜନ

KTM 390 Aventureର ଓଜନ 158 କିଲୋଗ୍ରାମ ।

ଫୁଏଲ ଟ୍ୟାଙ୍କ

KTM 390 Aventureରେ 14.5 ଲିଟର ଫୁଏଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର କ୍ଷମତା ରହିଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.