ଶ୍ଵେତା ତିୱାରୀଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖି ଦିୱାନା ହେଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ, ୪୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମିଳିଲା ‘ସନ୍ତୁର ମମ୍ମି ଟ୍ୟାଗ୍’

ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ଅଟନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ସେ ନିଜର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜ ପୁଅ ସହିତ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖି ଦିୱାନା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ 'ସନ୍ତୁର ମମ୍ମି' ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ।

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲୁକ୍ ଯୋଗୁଁ ବେଶ ଜଣାଶୁଣା । ପ୍ରାୟତଃ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଶ୍ୱେତା ଫିଟନେସ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କର ଟୋନଡ୍ ବଡି ଫ୍ଲଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ପୁଣି ଥରେ କିଛି ନୂଆ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖି ଦିୱାନା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଛୁଟି କାଟୁଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରୁ ସେ ନିଜର କିଛି ଷ୍ଟାଇଲିସ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରୁଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ଭ୍ୟାକେସନରୁ କିଛି ନୂଆ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କ ପୁଅ ରିୟାଂଶ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ସେ ନିଜ ପୁଅ ସହିତ ପୋଜ ଦେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କର କିଛି ସିଙ୍ଗଲ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଶ୍ୱେତା ଏକ ଛୋଟ ସୁନ୍ଦର ଡ୍ରେସରେ ବହୁତ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଦିୱାନା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ, କିଛି ଫ୍ୟାନ୍ସ ୪୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସନ୍ତୁର ମମ୍ମି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ବି ଟାଉନର ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ଅନ୍ୟତମ । ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିବାର ଅନେକ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି । ୧୦ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ ଥିବା ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ କେବଳ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ନୁହେଁ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ କିଲର୍ ଅନ୍ଦାଜରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟ ।

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shweta Tiwari (@shweta.tiwari)

Leave A Reply

Your email address will not be published.