ଝିଅ ଇରା ଖାନଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ପରେ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ଓ ପୁଅଙ୍କ ସହ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ନଜର ଆସିଲେ ଅମୀର୍ ଖାନ୍, ଫ୍ୟାନ୍ସ କହିଲେ ଏମିତି କିଛି

ଅଭିନେତା ଆମୀର ଖାନ ପ୍ରାୟତଃ ଗଣମାଧ୍ୟମର ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ ଆମୀର ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅଭିନେତା ଅମୀର ଖାନ ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଆମୀର ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଏକୁଟିଆ ନଥିଲେ ନଥିଲା, ବରଂ ତାଙ୍କ ସହ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ କିରଣ ରାଓ ଏବଂ ପୁଅ ଆଜାଦ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ପାପାରାଜୋ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର୍ ହୋଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ, ଅମୀର ଜୋଗର୍ସ ସହିତ ଏକ ନୀଳ ଟି-ସାର୍ଟରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ଏକ କାରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଏଥିରେ କିରଣ ଏବଂ ଆଜାଦ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଥିଲେ । ଏଥିସହ ଅମୀର ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ତକିଆକୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, କିରଣ ମଧ୍ୟ ନୀଳ କେଶରେ ବେସ୍ ରୋମାଞ୍ଚକର ଲାଗୁଥିଲେ । ସେ ଏକ କାଜୁଆଲ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜାଦଙ୍କ ସହ ଆଗକୁ ବଢୁଥିଲେ । ବିମାନ ବନ୍ଦର ଟର୍ମିନାଲ୍ ଗେଟ୍ ଆଡକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତେ ଖୁସିରେ ପାପାରାଜି ପାଇଁ ପୋଜ୍ ଦେଇଥିଲେ । ସେମାନେ କେଉଁଠାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viral Bhayani (@viralbhayani)

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଆମୀରଙ୍କ ଝିଅ ଇରା ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ନୁପୁର ଶିଖର ମୁମ୍ବାଇରେ ନିର୍ବନ୍ଧରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ । ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ମୁଦି ପିନ୍ଧାଇ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆମୀର, ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଭାଇ ମନସୁର ଖାନ, ଇମ୍ରାନ ଖାନ, କିରଣ, ଆଜାଦ, ଜିନତ ହୁସେନ୍ ଏବଂ ଫାତିମା ସାନା ଶେଖଙ୍କ ପରି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତେବେ ଇରା ଖାନ ହେଉଛନ୍ତି ଅମୀରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ରିନା ଦତ୍ତଙ୍କ ଝିଅ ।

ଅମୀର ଏବଂ କିରଣଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖି ୟୁଜର୍ସ ମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ।ଏହି ସମୟରେ, କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବୋଧହୁଏ ସେ ଭାରତରେ ରହିବାକୁ ଡରୁଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯଦି ଏକାଠି ବୁଲିବାର ଥିଲା ଛାଡ଼ପତ୍ର କାହିଁକି ଦେଉଥିଲ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଯେ ଆମୀର ଖାନ ଗତ ବର୍ଷ କିରଣ ରାଓଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ବିଷୟରେ ସାର୍ବଜନୀନ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଶେଷ କରୁଛନ୍ତି। ତଥାପି, ଦୁହିଁଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଆହୁରି ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବ ଏବଂ ପୁଅ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସର୍ବଦା ଏକାଠି ରହିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.