ହାତରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡେଜ୍ ବାନ୍ଧି କାନ୍ସ ରେଡ୍ କାର୍ପେଟରେ ନଜର ଆସିଲେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଫଟୋ

କାନ୍ସ ୨୦୨୪ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ବଲିଉଡର ବ୍ୟୁଟି କ୍ୱିନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ମେଗାଲୋପଲିସ୍ ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏକ ବ୍ଲାକ ଏବଂ ଗୋଲଡେନ କଲର ପ୍ରଜାପତି ଥିବା ଗାଉନରେ ନିଜର ଜଲୱା ଦେଖାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କ ହାତରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ବ୍ୟାଣ୍ଡେଜ୍ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ପ୍ରତ୍ୟେକ ବର୍ଷ ପରି, ଏଥର ମଧ୍ୟ ଫ୍ରାନ୍ସର ଫ୍ରାନ୍ସର ରିଭିଆରେ କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲର ଆୟୋଜନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଉତ୍ସବର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ବଲିଉଡର ବ୍ୟୁଟି କ୍ୱିନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । କାନ୍ସ ୨୦୨୪ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲର ମେଗାଲୋପଲିସ୍ ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏକ ବ୍ଲାକ ଏବଂ ଗୋଲଡେନ କଲର ପ୍ରଜାପତି ଥିବା ଗାଉନରେ ନିଜର ଜଲୱା ଦେଖାଇଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କ ହାତରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ବ୍ୟାଣ୍ଡେଜ୍ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା । ଏବେ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । କାନ୍ସ ୨୦୨୪ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏକ ବହୁତ ହିଁ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଯେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ହି ରହିଯାଇଥିଲା ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏକ ବ୍ଲାକ ଆଣ୍ଡ ହ୍ୱାଇଟ ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଛୋଟ ଗୋଲଡେନ ରଙ୍ଗର ଫୁଲଗୁଡ଼ିକ ସଜାଯାଇଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଗାଉନ୍ ଏକଦମ ପ୍ରଜାପତି ପାର୍ଟନରେ ନିର୍ମିତ, ଯାହା ବହୁତ ଭିନ୍ନ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ଏହି ଗାଉନ୍ ସହିତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ସୁବର୍ଣ୍ଣ ରଙ୍ଗର କ୍ଲାସୀ ଇୟରରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କ ଲୁକରେ ଚାର ଚାନ୍ଦ ଲଗାଉଛି । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମିନିମାଲ ମେକଅପ୍ ସହିତ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ କମ୍ପ୍ଲିଟ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କର ଏହି ଭିନ୍ନ ଷ୍ଟାଇଲ ରେଡ କାର୍ପେଟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି ।

ତେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା କେବଳ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିନଥିଲେ, ସମସ୍ତେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଆହତ ହାତକୁ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଥିଲେ । ହାତରେ ଆଘାତ ଲାଗିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କନ୍ଫିଡେନ୍ସ କମିନଥିଲା ଏବଂ ସେ ବହୁତ ହିଁ ଦମଦାର ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କାନ୍ସ ୨୦୨୪ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲର ରେଡ କାର୍ପେଟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ଯାଦୁ ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଏବେ ସମସ୍ତେ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.