‘ପୁଷ୍ପା ୨’ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଗୀତ ରିଲିଜ୍‌, ଦମ୍‌ଦାର ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଲେ ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଓ ରଶ୍ମିକା

ଫିଲ୍ମ ‘ପୁଷ୍ପା : ଦି ରୁଲ’କୁ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ଉତ୍ସାହାର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଅନେକ ଦିନ ହେବ ଏହି ଫିଲ୍ମ କିଛି ନା କିଛି ଫଟୋ ଓ ଗୀତ ରିଲଜ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଏକ ଗୀତ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି, ଯାହା ହେଉଛି ‘ ଦ କପଲ ସଙ୍ଗ’। ଏହି ଗୀତ ରିଲିଜ୍‌ ହେବା ମାତ୍ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଭାରତର ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡି ଏହି ଦୁଇଜଣ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ବିଜେତା ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ ପୁଷ୍ପା ରାଜ ଭାବରେ ଏବଂ ଶ୍ରୀବଲ୍ଲି ଭାବରେ ରଶ୍କିକା ମନ୍ଦାନା ଏହି ଗୀତରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ଏବଂ ପ୍ରଥମ ସିଙ୍ଗଲ୍ ‘ପୁଷ୍ପା ପୁଷ୍ପା’ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ଖୁବ୍‌ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଥିଲା । ଏବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଙ୍ଗଲ୍ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଆରମ୍ଭ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହି ଯୋଡି ପୁଣି ଥରେ ରକ୍ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଗୀତଟି ଜବରଦସ୍ତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହାର ସେଟ୍ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସନ୍ଦୁର ହୋଇଛି, ଯାହାର ଝଲକ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଗଣେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ କୋରିଓଗ୍ରାଫ୍‌ରେ ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି ।

ଗୀତଟି ମେଲୋଡି କୁଇନ୍‌ ଶ୍ରେୟା ଘୋଷାଲ ଗାଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ସେ ୬ଟି ଭାଷାରେ ଏହି ଗୀତଟିକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି । ଗୀତଟି ଏକ ମଜାଦାର ପେପି ନମ୍ବର ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିବା । ଏହି ଗୀତରେ ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଏକ ଭିନ୍ନ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିବାବେଳେ ରଶ୍ମିକା ତାଙ୍କ ସାମି ସାମି ସହିତ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗୀତର ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୁକ୍ ଷ୍ଟେପ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଯାହା ରିଲ୍ ଦୁନିଆରେ ମଧ୍ୟ ଛାଇ ଯିବ । ତେବେ ଏହି ଗୀତର ସୁଟିଂର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହା ସହ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘ପୁଷ୍ପା ପୁଷ୍ପା’ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ୨.୨୬ ମିଲିୟନ୍ ଲାଇକ୍ ସହିତ ୬ ଟି ଭାଷାରେ ୧୦୦ ମିଲିୟନ୍ ଭ୍ୟୁ ପାଇ ଏକ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ସେଥିପାଇଁ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ ଏହାର ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଙ୍ଗଲ୍ ମଧ୍ୟ ଏକ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବ ।

ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ‘ପୁଷ୍ପା ଦି ରୁଲ୍‌’ର ଟିଜର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥଲେ । ବହୁତ ସମୟ ଧରି ଏହା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ଏହି ଗୀତ ଏକ ଉତ୍ସାହ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ରଶ୍ମିକା ଏବଂ ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଗୀତରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଟିଜର ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରଠାରୁ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅପଡେଟ୍ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖାଦେଇଛି । ତେବେ ‘ପୁଷ୍ପା ଦି ରୁଲ୍‌’ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ସାରା ବିଶ୍ୱର ସିନେମା ହଲରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସୁକୁମାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏବଂ ମିଥ୍‌ରେ ମୁଭି ମେକର୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ, ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ଏବଂ ଫାହାଦ୍ ଫୈସିଲ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.