ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ‘ଚନ୍ଦୁ ଚମ୍ପିଆନ୍’ର ଟ୍ରେଲର, ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ଫିଲ୍ମ

ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ 'ଚନ୍ଦୁ ଚମ୍ପିଆନ୍'ରୁ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଅନେକ ଲୁକ୍ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ହୋଇଛି, ଯାହା ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଚନ୍ଦୁ ଚମ୍ପିଆନ୍’କୁ ନେଇ ଆଜିକାଲି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମରୁ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଲୁକ୍ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ହୋଇଛି, ଯାହା ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ଫିଲ୍ମ’ଚନ୍ଦୁ ଚମ୍ପିଆନ୍’ର ଟ୍ରେଲର ଦମ୍‌ଦାର ହୋଇଛି । ତେବେ ପୁରା ଟ୍ରେଲରରେ କାର୍ତ୍ତିକ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏହି ତିନି ମିନିଟ୍ ୧୫ ସେକେଣ୍ଡ ଲମ୍ବା ଟ୍ରେଲରରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ କାର୍ତ୍ତିକ ମୁରଲିକାନ୍ତ ପେଟକରଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ପୁରା ଫିଟ୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ବଡ଼ି ଟ୍ରାନ୍ସଫରମେସନ୍‌ ଟ୍ରେଲରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଟ୍ରେଲରରେ ୧୯୬୫ର ଯୁଦ୍ଧର ଝଲକ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଟ୍ରେଲର ଆରମ୍ଭରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯୁଦ୍ଧରେ ନଅ ଥର ଗୁଳି ଲାଗିବାରୁ ସେ ଦୁଇ ବର୍ଷ କୋମାରେ ରହିଛିନ୍ତି । ଏହା ପରେ ଚନ୍ଦୁଙ୍କ ଜୀବନର ପୂର୍ବ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ଦର୍ଶାଯାଇଛି । ଏହି ଟ୍ରେଲର୍ ଦେଖିବା ପରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବୁଝିପାରିବେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟିର ଷ୍ଟୋରି କିପରି ରହିଛି । ଏହା ସହ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟ୍ରେଲରକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଦର୍ଶକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାବେଳେ ସେମାନେ ଫିଲ୍ମକୁ ସବୁଠୁ ବଡ ହିଟ୍ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଏହି ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ବଲିଉଡ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଯାଉଛିନ୍ତି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଜୁନ୍ ୧୪ରେ ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଫିଲ୍ମ ‘ଚନ୍ଦୁ ଚମ୍ପିଆନ୍’ ବ୍ୟତୀତ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନିସ୍ ବାଜମିଙ୍କ ଭୟଙ୍କର କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁଲ ଭୁଲେୟା ୩’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ । ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦୀପାବଳି ଅବସରରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସହ ଟ୍ରୁପ୍ଟି ଡିମ୍ରି, ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ‘ସତ୍ୟପ୍ରେମ କି କାଥା’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ କୋଷ୍ଟାର ଥିଲେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.