ପର୍ପଲ ଶାଢୀରେ ବେବି ବମ୍ପ ସହ ନଜର ଆସିଲେ ଦୀପିକା, ପୋଷ୍ଟ ଦେଖି ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ବାପା ଓ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କର ଲେଟଷ୍ଟ ଫଟୋସୁଟର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ, ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପର୍ପଲ କଲର ଶାଢୀରେ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ପୋଜ୍ କରୁଥିବାବେଳେ ବେବି ବମ୍ପ ସୋ କରାଉଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇରେ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ବିବାହ ସଂଗୀତ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଦୀପିକା ଏହି ପାରମ୍ପାରିକ ଲୁକକୁ ବାଛିଛନ୍ତି । ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ଅନନ୍ତ ଓ ରାଧିକାଙ୍କ ସଂଗୀତ ସମାରୋହରେ ପର୍ପଲ କଲରର ଶାଢୀରେ ତାଙ୍କ ବେବି ବମ୍ପକୁ ଦେଖୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ବେଳେ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି,ଏହା ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ଏବଂ ମୁଁ ବେବି ସହିତ ପାର୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ସେ କ୍ୟାପସନରେ ରଣବୀରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି । ରଣବୀର ମଧ୍ୟ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ଲେଖିଥିଲେ, ‘ହେଇ! ମୋ ଜନ୍ମଦିନ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର । ଲଭ ୟୁ । ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଅନନ୍ତ ଓ ରାଧିକାଙ୍କ ସଂଗୀତରୁ ଆସିଛି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ସାଉଣ୍ଟୁଛି ।

ଆଜିକାଲି ନାଗ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘କଲ୍‌କୀ 2898 AD’ ପାଇଁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ କାମ ଏବଂ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା ମିଳୁଛି । ନିକଟରେ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କଲ୍‌କୀ 2898 AD’ ର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ଲାଇମଲାଇଟରେ ରହିଥିଲେ । ଏଥର ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ପାର୍ଟିରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲୁକ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ତେବେ ଅନନ୍ତ ଓ ରାଧିକାଙ୍କ ସଂଗୀତରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ତାଙ୍କ ବେବି ବମ୍ପ ସହ ଏକ ଭିନ୍ନ ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଯଦି ଏହି କପଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତାହେଲେ ରଣବୀର ସିଂ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ୨୦୧୮ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହର ୬ବର୍ଷ ପରେ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଏହି କପଲଙ୍କ ଘରକୁ ନୂଆ ଅତିଥି ଆସିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଏହି କପଲ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନକୁ ଏହି ଦୁନିଆରେ ସ୍ୱାଗତ କରିବେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଦୀପିକାଙ୍କର ପୁଅ କିମ୍ବା ଝିଅ ଜନ୍ମକୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.