ପାଲେଷ୍ଟାଇନର ରାଫା ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ଦାବିରେ ଏଲଭିଶଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଆଲୋଡ଼ନ

ରାଫା ଶରଣାର୍ଥୀ ଶିବିର ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣରେ ୪୫ ରୁ ଅଧିକ ପାଲେଷ୍ଟାଇନୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ‘ଅଲ ଆଇଜ୍ ଅନ୍ ରାଫା’ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ରାଫାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ‘ଅଲ ଆଇଜ୍ ଅନ୍ ରାଫା’ ସେୟାର କରି ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରୁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର, ବରୁଣ ଧୱନ, .ଗହର ଖାନ, ସମଥ୍ଥା ରଥ ପ୍ରଭୁ, ଏମି ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଷ୍ଟାର ପାଲେଷ୍ଟାଇନକୁ ସମର୍ଥନ କରି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ନିକଟରେ ଏଲଭିଶ ଯାଦବ ଏପରି ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି ।

ବାସ୍ତବରେ, ଗୋଟିଏ ପଟେ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାରମାନେ ପାଲେଷ୍ଟାଇନକୁ ସମର୍ଥନ କରି ନିଜ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାରେ ‘ଅଲ୍ ଆଇଜ୍ ଅନ୍ ରାଫା’ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ପଟେ, ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ଓଟିଟି ୨’ ବିଜେତା ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଏଲଭିଶ୍ ଯାଦବ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟିଭି ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ‘ଅଲ୍ ଆଇଜ୍ ଅନ୍ ରାଫା’ ସମ୍ପାଦନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ରକସ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ଏଲଭିଶଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେ ସେ ପାଲେଷ୍ଟାଇନକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଲଭିଶଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ଏବଂ କିଛି ମିନିଟ ମଧ୍ୟରେ ଏଲଭିଶ ଯାଦବ ‘X’ ରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.