ଫିଲ୍ମ ‘କଲ୍‌କୀ 2898 AD’ର ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ, ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଭିନ୍ନ କ୍ରେଜ୍

ଫ୍ୟାନ୍ସ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କଲ୍‌କୀ 2898 AD’କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଜୁନ୍ ୨୭ରେ ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ କ୍ରେଜ୍ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରେଜ୍‌ ରଖିବା ପାଇଁ ନିର୍ମାତାମାନେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ଅପଡେଟ୍ ସେୟାର୍ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ ବହୁତ ପୂର୍ବରୁ ବିଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

ନାଗ ଅଶ୍ୱିନ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘କଲ୍‌କୀ 2898 AD’ରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଦିଶା ପାଟାନି ଏବଂ କମଲ ହାସନ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଦର୍ଶକମାନେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଲୁକ୍ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ ସାଉଥ୍‌ରେ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ସାଉଥ୍‌ରେ ଟିକେଟ ବୁକ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସାଇଟ୍ ବନ୍ଧ ହୋଇଥିଲା । ଏହାକୁ ଦେଖି କୁହାଯାଇପାରେ ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଅନେକ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଯାଉଛି । ତେବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଭଳି ସହରରେ ବହୁତ ଭଲ ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଆଶା କରାଯାଉଛି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ସେତିକି ପସନ୍ଦ ଆସିବ । ୬୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବଜେଟରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏହା ଏକ ଭଲ କଲେକ୍ସନ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ଫିଲ୍ମ ‘କଲ୍‌କୀ 2898 AD’ ହେଉଛି ଏକ ପାନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଯାହା ତାମିଲ, ହିନ୍ଦୀ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମ IMAX, 3D ଏବଂ ଅନେକ ଫର୍ମାଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ । ଏହା ଏକ ସାଇନ୍ସ ଫିକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଭାସ ଭୈରବ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଅଶ୍ୱତ୍ଥାମା ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.