ପୁଣି ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଲେ କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତ, କହିଲେ : ବଲିଉଡ଼ର ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସ ’ସିଝା ଅଣ୍ଡା’ ଭଳି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି…

କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତ ସବୁବେଳେ ନେପୋଟିଜିମକୁ ନେଇ ନିଜର ବିଚାର ସାବ୍ୟସ୍ତ କରି ଆସିଛନ୍ତି । ନେପୋଟିଜିମ ଓ ଷ୍ଟାର କିଡସଙ୍କୁ ନେଇ କଙ୍ଗନା ଅନେକ ଥର ବିବାଦ ଘେରକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ପୁଣିଥରେ ଷ୍ଟାର କିଡସଙ୍କୁ ନେଇ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି କଙ୍ଗନା। ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରକୁ ଆସିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସଙ୍କୁ ‘ସିଝା ଅଣ୍ଡା’ ସହିତ ତୁଳନା କରି କରି ବର୍ତ୍ତମାନ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସିନେମାକୁ ବଲିଉଡ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସଫଳ କରୁଥିବା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ବଲିଉଡ଼ ତୁଳନାରେ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ କାହିଁକି ହିଟ୍‌ ହେଉଛି ତାକୁ ନେଇ କହିଥିଲେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମର କଳାକାର ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ। ଏହା ହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ ସଫଳ କରାଇଛି। ହେଲେ ବଲିଉଡରରେ ଆକ୍ଟରଙ୍କ ପିଲାମାନେ ବିଦେଶ ଯାଇ ପାଠ ପଢ଼ିବା ସହ ଇଂରାଜୀରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, କେବଳ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଦେଖନ୍ତି, କଣ୍ଟା ଚାମଚରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତି। ଏଭଳି ହେଲେ ସେମାନେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହ କିପରି ଯୋଡ଼ି ହେବେ? ବାହାରେ ରହି ସେମାନଙ୍କ ଲୁକ୍ ବଦଳିଯାଇଥାଏ। ସିଝା ଅଣ୍ଡା ଭଳି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି। ଏମିତି ହେଲେ ଦର୍ଶକ କେମିତି ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ି ହେବେ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ମୁଁ କାହାକୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନି । କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ମଧ୍ୟ ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ପୁଷ୍ପ: ଦି ରାଇଜର ଉଦାହରଣ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି କାହିଁକି ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ପାଲଟିଛି ତାହା ଆହୁରି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି କାରଣ ପୁଷ୍ପା ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିବା ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। କାହିଁକି ନା ପୁଷ୍ପା ଏପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା କି ଯେପରିକି ସାଧାରଣ ଲୋକଟିଏ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶ୍ରମିକ ତାଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି। ଆଜିର ସମୟରେ ଆମର କେଉଁ ହିରୋ ଶ୍ରମିକ ପରି ଦେଖାଯିବେ ମୋତେ କୁହନ୍ତୁ? ସେମାନେ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ତେଣୁ, ସେମାନଙ୍କର ସଂସ୍କୃତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଭିତ୍ତିଭୂମି ସେମାନଙ୍କୁ ହିଟ୍ କରାଉଛି। ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ସେମାନେ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟରୁ ପ୍ରେରଣା ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ନାହିଁ। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଦେଶର ଲୋକଙ୍କ ସହ ସଂଯୁକ୍ତ ରହିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.