ମ୍ୟାରେଜ୍‌ ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଲେ ମୁନାୱର, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଫଟୋ

ମୁନାଓ୍ଵର ଫାରୁକିଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଠାରୁ ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ମୁନାୱର ଫାରୁକିଙ୍କ ବିବାହ ସିକ୍ରେଟ୍‌ ଭାବେ ହୋଇଥିବାରୁ, ଏହି କପଲଙ୍କର କୌଣସି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ମୁନାୱର ଫାରୁକି ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଡୋଙ୍ଗରିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଉଭୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନ୍ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, ମୁନାଓ୍ଵରଙ୍କ ପିଲାଦିନ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଡୋଙ୍ଗରିରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସେଠାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂଆ ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସେ ଡୋଙ୍ଗରିର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ବାଣ୍ଟନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ମହଜାବିନଙ୍କ ସହ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ତେବେ ଫଟୋରେ ଉଭୟ ଏକାଠି ଠିଆ ହୋଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ମହଜାବିନ ଲାଭେଣ୍ଡର ପୋଷାକରେ ଏବଂ ମୁନାୱରଙ୍କୁ ଧଳା ସାର୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଉଭୟଙ୍କ ଆଗରେ ରଖାଯାଇଥିବା କେକ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ । ଏପରି ଭାବେ ଉଭୟଙ୍କ ମୁହଁରେ ଖୁସି ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ନୂଆ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଏପରି ଭାବେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଏହି ଯୋଡିଙ୍କୁ ମଶାଲ୍ଲା ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ସେହି ପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଉଭୟଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି । ଏପରି ଭାବେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ପରଫେକ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଟ୍ରୋଲରମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଅଭାବ ନାହିଁ । ଲୋକମାନେ ଉଭୟଙ୍କ ଅତୀତର ଜୀବନ ଏବଂ ମୁନାଓ୍ଵରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଏହା ସହ ମୁନାୱର ଏବଂ ମହଜାବିନଙ୍କ ମ୍ୟାରେଜ୍‌ରେ କେବଳ ସେମାନଙ୍କର ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ମୁନାୱର ଫାରୁକିଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ମହଜାବିନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ମେକଅପ୍ ଆଟିଷ୍ଟ । ମହଜାବିନ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ କାମ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଦୁବାଇରେ ସମୟ ବିତାଇଥାନ୍ତି ।

ମୁନାୱର ଫାରୁକିଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବିବାହରୁ ଏକ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ମହଜାବିନଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ । ଏହା ସହ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ମହଜାବିନ ଧାନଶ୍ରୀ ଚହଲଙ୍କ ପରି ଡେଲ ଷ୍ଟେନଙ୍କ ପରି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ମେକଅପ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଆର ମାଧବନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମେକଅପ୍ କରିଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହଜାବିନ ଏବଂ ମୁନାୱର ଫାରୁକି କାମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଏପରି ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ରହିଛି ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏକାଠି କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମୁନାଓ୍ଵରଙ୍କ ଗୀତରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ହିନା ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହଁନ୍ତି । ହିନା ଖାନ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.