ପବନଦୀପ ଏବଂ ଅରୁଣିତା ‘ବଡେ ଅଚ୍ଛେ ଲଗତେ ହୈ’ର ସିଜନ ୨’ ସିରିଏଲରେ ପୁଣିଥରେ ଦେଖାଇବେ ଦମ୍‌

ସୋନି ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଟେଲିଭିଜନର ସୋ ‘ବଡେ ଅଚ୍ଛେ ଲଗତେ ହୈ’ର ସିଜନ ୨ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏଥିରେ ରାମ ବନେ ନକୁଲ ମେହେଟ୍ଟା ଏବଂ ପ୍ରିୟା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦିଶା ପରମାରଙ୍କ ଅନ୍-ସ୍କ୍ରିନ୍ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ରଙ୍ଗ ଆଣିବାରେ ଲାଗିଛି। ସିରିଏଲର ଦର୍ଶକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି କାରଣ କୁହାଯାଏ ଯେ ସିରିଏଲରେ ଉଭୟଙ୍କ ଏହି ଅନନ୍ୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଏଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବ ।

ଏହି ସିରିଏଲର ନିର୍ମାତାମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ରମକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପାୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏହି ପୂରା ସମାରୋହ ଏକ ବଡ଼ ଦୃଶ୍ୟ ପରି ଦେଖାଯିବ। ଅନ୍-ସ୍କ୍ରିନ୍ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଯୋଗଦାନ ସହିତ ହଲଦି, ମେହେନ୍ଦି ଏବଂ ସଂଗୀତରେ ଅନେକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି ଏବଂ ଏକ ବଡ଼ ପଞ୍ଜାବୀ ବିବାହ ପାଇଁ ଏଥିରେ ଅନେକ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ବିବାହର କନସର୍ଟ ବିଷୟରେ ଏକ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨ ବିଜେତା ପବନଦୀପ ରାଜନ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ରନର୍ ଅପ୍ ଅରୁଣିତା କଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କୁ “ବଡେ ଅଚ୍ଛେ ଲଗତେ ହୈ” ର ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଜନରେ ରାମ ଏବଂ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ବିବାହ ସଂଗୀତରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଯୋଡି ରାମ ଏବଂ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୀତଗୁଡିକ ଶୁଣାଇବା ସମୟରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଏବଂ ମଜାଳିଆ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ । ଏହି ସଙ୍ଗୀତ ମହୋତ୍ସବରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପିଲାମାନଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.