ଅଟଳ ସେତୁ ବ୍ରିଜ୍‌ରୁ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ, ପ୍ରଶଂସା କରିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ରଶ୍ମିକା ଅନେକ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସଛିନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଶେଷଥର ପାଇଁ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଆନିମଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ଅଟଳ ସେତୁ ବ୍ରିଜକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।

କେବଳ ସାଉଥ୍‌ ସିନେମା ନୁହେଁ ବରଂ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରସ୍ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ବେଶ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟକତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ରଶ୍ମିକା ଅନେକ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସଛିନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଶେଷଥର ପାଇଁ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଆନିମଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ରଶ୍ମିକା ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ୍‌ଙ୍କ ଷ୍ଟାର ଫିଲ୍ମ ପୁଷ୍ପା: ଦି ରୁଲ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ଅଟଳ ସେତୁ ବ୍ରିଜକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଭିଡିଓକୁ ସନ୍ତୋଷଜନକ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକଙ୍କୁ ସଂଯୋଗ କରି ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣି ସେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ରଶ୍ମିକା ନିକଟରେ ନିର୍ମିତ ମୁମ୍ବାଇ ଟ୍ରାନ୍ସ ହାରବର୍ ଲିଙ୍କରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ହାରବର୍ ଲିଙ୍କ୍ ର ନାମ ଅଟଲ୍ ସେଟୁ ରଖାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ରଶ୍ମିକା ଅଟଳ ସେଟୁଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ସେ କହୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ୨ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ନେଉଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ମାତ୍ର ୨୦ ମିନିଟରେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ ।

ତେବେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଅବଶ୍ୟ ” ଲୋକଙ୍କୁ ସଂଯୋଗ କରିବା ଏବଂ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସନ୍ତୋଷଜନକ କିଛି ନାହିଁ । ”

ଏହି ଭିଡିଓରେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏକ୍ସରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ସେ ଅଟଳ ସେତୁ ବ୍ରିଜକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେତୁର ଗୁଣ ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ୨୨ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ସମୁଦ୍ର ଉପରେ ନିର୍ମିତ ସବୁଠାରୁ ଲମ୍ବା ସେତୁ । ସେ ଏପରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ‘ଏ ବିଷୟରେ କେହି ଭାବି ନଥିଲେ । ଏହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ରାଶ୍ମିକା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତରୁ ଉତ୍ତର ଭାରତ… ପଶ୍ଚିମ ଭାରତ ପୂର୍ବ ଭାରତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ… ଲୋକଙ୍କୁ ସଂଯୋଗ କରିବା, ହୃଦୟକୁ ସଂଯୋଗ କରିବା, ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ୍ ମୋର ଭାରତ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.