ବେବିମୁନ୍ ଏଞ୍ଜଏ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ ଦୀପିକା, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ

ଆଜିକାଲି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରେଗ୍‌ନାନ୍ସିକୁ ଏଞ୍ଜଏ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ରଣବୀର ଏବଂ ଦୀପିକା ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ବାପା ଏବଂ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ନିକଟରେ ଦୀପିକା ସ୍ୱାମୀ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ସହ ଲଣ୍ଡନ ଯାଇଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରେ ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କ ବେବିମୁନ୍ ଏଞ୍ଜଏ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ଲଣ୍ଡନରୁ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ଲଣ୍ଡନ ରାସ୍ତାରେ ବୁଲୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ହାତ ଧରିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ଏକ କ୍ୟାଫେରୁ ବାହାରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଦୀପିକା ସବୁବେଳେ ଭଳି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବା କଳା ସାର୍ଟ, ନୀଳ ଡେନିମ୍ ଏବଂ କଳା ବୁଟରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସେ କଳା ଚଷମା ଏବଂ ବ୍ୟାଗ ସହିତ ନିଜର ଲୁକ୍‌କୁ ପୂର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ତାଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ଏକ ପ୍ରକାରର ଚମକ ଦେଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କୁ କଳା ଏବଂ ଧଳା ସାର୍ଟ ଏବଂ ଷ୍ଟ୍ରାଇଡ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଭିଡିଓରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ହାତ ଧରି ଲଣ୍ଡନ ରାସ୍ତାରେ ବୁଲୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ ହେବା ମାତ୍ରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହିତ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଉଭୟଙ୍କ ଓ୍ଵାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଦୁହେଁ ନିଜ ନିଜ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂ ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ସିଙ୍ଗମ୍ ଏଗେନ୍‌’ ରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ । ଏଥିରେ ଦୀପିକା ଜଣେ ଲେଡି ପୋଲିସ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ସେହିପରି ରଣବୀର ସିଂ ପୁଣିଥରେ ଫିଲ୍ମରେ ସିମ୍ବାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏପରି ଭାବେ ପୁଣିଥରେ, ତାଙ୍କର ଆକ୍ସନ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଦେଖାଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦର୍ଶକ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦୀପିକା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘କଲ୍‌କୀ 2898 AD’ ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜୁନ୍ ୨୭ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ପ୍ରଭାସ, କମଲ ହାସନ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଫରହାନ ଅଖତରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ସହ ରଣବୀରଙ୍କୁ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଡନ୍’ ‘ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.