ଫିଲ୍ମ ‘ସିକନ୍ଦର’ରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍‌, ପୋଷ୍ଟ ଦେଖି ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ସିକନ୍ଦର’ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୫ ଇଦ୍ ଅବସରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ, ଯାହାର ସୁଟିଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏହି ସମୟରେ, ସଲମାନ ଖାନ ‘ ସିକନ୍ଦର ‘ର ସେଟରୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ସଲମାନ ଖାନ ଏହି ଲୁକରେ ବହୁତ ଜବରଦସ୍ତ ଲାଗୁଛନ୍ତି ।

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ ସିକନ୍ଦର’ ଘୋଷଣା ହେବା ଦିନଠାରୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହ ଜଡିତ ଖବର ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସିକନ୍ଦରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଲୁକ ସେୟାର କରି ଲୋକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ଲେବଲକୁ ବଢାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ଜୁନ୍ ୧୮ ସିକନ୍ଦର ସୁଟିଂର ପ୍ରଥମ ଦିନ ଥିଲା ଏବଂ ସଲମାନ ସେଟ୍ର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ଭାଇଜାନ୍‌ ଏକ ନୂଆ ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସଲମାନଙ୍କ ଏହି ଦମ୍‌ଦାର ଲୁକ୍‌ ଫ୍ୟାନ୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ସାଜିଦ ନାଦିଆଡୱାଲା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏ.ଆର ମୁରୁଗାଦାସ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ସଲମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଫଟୋକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏଥି ସହିତ ସଲମାନଙ୍କ ଏହି ଲୁକକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏହି ଲୁକ୍ କୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି ।

ତେବେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସିକନ୍ଦର ଆମିର ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଗଜନିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବା ଆର୍ ମୁରୁଗାଦାସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି । ନାଦିଆୱାଲା ନାତି ହାଉସର ବ୍ୟାନରରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରାଯିବ । ଏହା ସହ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ସହ ‘ଟାଇଗର’ ‘ରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କୁ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଆନିମଲ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଧନୁଷଙ୍କ ସହ ‘କୁବେର’, ‘ଇନ୍ଦ୍ରଧନୁ’, ‘ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ’ ଏବଂ ସୁକୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ ପୁଷ୍ପା ୨: ଦି ରୁଲ୍‌’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଇଦ୍ ୨୦୨୫ ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.