ଦୀର୍ଘ ଚାରି ମାସ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆକୁ ଫେରିଲେ ‘କିଙ୍ଗ ଖାନ’, ଫ୍ୟାନ୍ସ ହେଲେ ଖୁସି

ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଗ ଥିଲା ।ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରି କିଙ୍ଗ ଖାନ ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ଚାରି ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ଶାହରୁଖ ପୂର୍ବରୁ ଗଣେଶ ଚତୁର୍ଥୀ ଅବସରରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ରେ ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଜାନୁଆରୀ ୧୯ରେ ବାଦଶାହ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ବିଷୟରେ ସେ ଏକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ ଖାନଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଗୌରୀ ଏହି ଷ୍ଟାଇଲ କିଛି ମିନିଟ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଭିଡିଓରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏକ ବଙ୍ଗଳା ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ଚଳାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଘର ଭିତରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସୋଫାରେ ଆରାମରେ ବସି ଟେଲିଭିଜନ୍ ସୁଇଚ୍ ଅନ କରୁଛନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ ଖାନ ଆସି ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିବାର ଆପଣ ଦେଖିପାରୁଥିବେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଉଥିବାରୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଖୁସି କରିଛି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shah Rukh Khan (@iamsrk)

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ , ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ପରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବା ପରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କୁ ଅଶେଷ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛନ୍ତି।

ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବା ମାତ୍ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି, ଏହି ସଂଖ୍ୟା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ।ଏହା ସହିତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ‘King Is Back’ ବୋଲି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଶେଷରେ ଆପଣ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି” । ଆଉ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି, “ଏତେ ଦିନ ପରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଦେଖି ଭଲ ଲାଗିଲା … SRKଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ଭଲ ପାଏ । ଏହା ସହିତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଏକ ମଜାଦାର ମନ୍ତବ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଶେଷରେ ଖାନସାବ ID ର ପାସୱାର୍ଡ ମନେ ପକାଇଲେ ‘।

Leave A Reply

Your email address will not be published.