କ’ଣ ୨୦୨୪ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ କଙ୍ଗନା ? ମିଡିଆରେ ଦେଲେ ହିଣ୍ଟ

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବେ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ତେଜସ’ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆଶାନୁଯାୟୀ ଇନକମ କରିନାହିଁ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ଖୁବ ଦୁଃଖିତ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ସେ ଅନେକ ମନ୍ଦିର ଗସ୍ତରେ ଯାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦ୍ୱାରକାଧିଶ ମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ଦ୍ୱାରକାଧିଶ ମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚି ମିଡିଆ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ସେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ କଥାହେବା ସମୟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିପାରିବେ । ଦେଶ ଏବଂ ବିଶ୍ୱ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମତ ରଖିଥିବା କଙ୍ଗନା ସବୁବେଳେ ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ମନା କରିଆସୁଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବେ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଙ୍ଗନା ଦ୍ୱାରକା ସହର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ, ଏହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା । ମୁଁ ସବୁବେଳେ କହୁଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ଆମେ କାମରୁ ସୁଯୋଗ ପାଇଥାଉ ପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଆମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଏଠାକୁ ଆସିବା ଉଚିତ୍ । ଆମେ ଉପରରୁ ସମଗ୍ର ଜଳରାଶି ସହର ଦ୍ୱାରକାକୁ ଦେଖିଛୁ । ଆମେ ଚାହୁଁ ସରକାର ଏପରି ସୁବିଧା ଯୋଗାଇ ଦିଅନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆମେ ଦ୍ୱାରକା ସହରର ଅବଶିଷ୍ଟାଂଶ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବା । ଆମ ଇତିହାସରେ ଏତେ ମହାନ ସହର ଗଢିଥିବା କୃଷ୍ଣ ଆମ ପ୍ରଭୁ, ସେ ଆମ ପାଇଁ ସ୍ୱର୍ଗଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି ।

ନିକଟରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା କି ତାଙ୍କର ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଅଛି କି? ଟାଇମ୍ସ ନ୍ୟୁ ସହିତ ଏକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ କଙ୍ଗନା କହିଥିଲେ, ‘ଜଣେ କଳାକାର ହୋଇ ମୁଁ ରାଜନୀତିରେ ଆଗ୍ରହୀ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜନୀତିରେ ପଶିବା ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ହୋଇଯିବ । ଏହି ସମୟରେ କଙ୍ଗନା ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସରକାର ରୂପରେ ଆସିବା ପରେ ଦେଶରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ବଦଳି ଯାଇଛି ଏବଂ ଆମ ଭାରତରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି ।

କଙ୍ଗନା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୨୪ ନିର୍ବାଚନ ବିଷୟରେ ସେ ସମଗ୍ର ଆକାଶରେ କେବଳ ଗେରୁଆ ରଙ୍ଗ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୨୦୨୪ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବିଜେପିର ବିଜୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ତେଜସ୍’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁନାହିଁ । ଯଦିଓ ଏହା କଙ୍ଗନାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନୁହେଁ ଯାହାର ଅବସ୍ଥା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଖରାପ ଚାଲିଛି , ଏହା ପୂର୍ବରୁ ‘ପଙ୍ଗା’, ‘ଥାଲାଇଭି’, ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’, ‘ସିମରନ୍’ ଭଳି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.