ଆସନ୍ତା ୧୮ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି Flipkart ବିଗ୍‌ ସେଭିଂ ଡେଜ ସେଲ୍‌, ୧ ଟଙ୍କାରେ ପ୍ରିବୁକିଂ କରି ପାରିବେ ପ୍ରଡକ୍ଟ

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ସେଭିଂ ଡେ ସେଲ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୮ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସେଲ୍ ୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ୩ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟରେ ସାମଗ୍ରୀଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ରିହାତି ରହିବା ସହିତ ଅନେକ ଅଫର ବି ଗ୍ରାହକ ପାଇ ପାରିବେ। ଏଥିସହିତ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ୧ ଟଙ୍କାରେ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ମୁତାବକ ସାମଗ୍ରୀର ପ୍ରି-ବୁକ୍ କରିବାର ଅଫର୍ ବି ଦେଉଛି ।

ଏହି ପ୍ରି-ବୁକ୍ ଅଫର୍ ସମୟ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୫ରୁ ୧୬ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି । SBI କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଇଏମଆଇ ଏବଂ କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ କ୍ରୟ କଲେ ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ । ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ସେଭିଙ୍ଗ୍ ଡେ ବିକ୍ରିରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବାକୁ ଥିବା ସାମଗ୍ରୀଗୁଡିକର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରିନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଟାବଲେଟ୍ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ଅଛି। ଯାହା ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଇଏମଆଇ, କାର୍ଡଲେସ୍ କ୍ରେଡିଟ୍ ଏବଂ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫର୍ ସହିତ କିଣା ଯାଇପାରିବ ।

kart

ବିଗ୍ ସେଭିଂ ଡେ ବିକ୍ରିରେ ୩କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଏବଂ ସାମଗ୍ରୀ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏଗୁଡ଼ିକରେ ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଇଏମଆଇ ଏବଂ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର ବି ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ସାମଗ୍ରୀଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆପଣ ୱୟାରଲେସ୍ ମାଉସ୍, କିବୋର୍ଡ୍, ପାୱାର୍ ବ୍ୟାଙ୍କ, କେବୁଲ୍, ହେଡଫୋନ୍ ଆଦି ଉପରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ରିହାତି ପାଇ ପାରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏସବିଆଇ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଏସବିଆଇ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଏବଂ ଇଏମଆଇ କାରବାର ଉପରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି ପାଇ ପାରିବେ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ୧ ଟଙ୍କାରେ ସାମଗ୍ରୀଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରି-ବୁକ୍ କରିବାକୁ ଏବଂ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଷ୍ଟକ୍ ପାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛି। ପ୍ରି-ବୁକ୍ କରିବାକୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟର ହୋମ ପେଜରେ ଥିବା ପ୍ରି-ବୁକ୍ ଷ୍ଟୋରକୁ ଯାଇ ନିଜର ଅର୍ଡର କରିବା ପାଇଁ ୧ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଏହା ପରେ ୧୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଅବଶିଷ୍ଟ ଟଙ୍କା ଦେଇ ସାମଗ୍ରୀ କ୍ରୟ କରି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.