ଭର୍ଚୁଆଲ ସୋ’ରୁମ୍‌ ଲଞ୍ଚ କଲା ହୋଣ୍ଡା କାର୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ, ଏଣିକି ଡିଜିଟାଲ ପ୍ଲେଟଫର୍ମରେ କମ୍ପାନୀର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମଡେଲ୍‌ ଦେଖିପାରିବେ ଗ୍ରାହକ

ହୋଣ୍ଡା କାର୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନିଜର ଭର୍ଚୁଆଲ ସୋ’ରୁମ୍‌ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ଏବଂ ଏହାଦ୍ୱାରା ଗ୍ରାହକ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ଲେଟଫର୍ମରେ କମ୍ପାନୀର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମଡେଲ୍‌ ଦେଖିପାରିବେ। ଇଣ୍ଟରାକ୍ଟିଭ୍ ସୋ’ରୁମ୍‌କୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବ୍ରାଉଜର୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆକ୍ସେସ୍‌ କରାଯାଇପାରିବ, ଯେଉଁଠାରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଡେଲ୍ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ଡିଜାଇନ୍,ବିଶେଷତା ଏବଂ ଟେକନିକ୍‌ ବିବରଣୀକୁ ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ଭାବରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିପାରିବେ | ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ସୋ’ରୁମ୍‌ ଉଭୟ ଭିର୍ଚୁଆଲ୍ ସ୍ପେସ୍ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦର 360-ଡ଼ିଗ୍ରୀ ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ବଢାଇଥାଏ| ସୋ’ରୁମ୍‌ କୁ ସିଧା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଘରକୁ ଆଣିବା ପରେ

honda car1ଏହା ସେମାନଙ୍କୁ ନମନୀୟତା ଏବଂ ନିଜ ସ୍ୱାଧୀନରେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ। ଏଥିସହ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯାନ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥାଏ ଏବଂ ହୋଣ୍ଡାର କୌଣସି ବି ଭୌତିକ ସୋ’ରୁମରେ କରିବାର ଉପାୟ ବିଷୟରେ କହିଥାଏ। ହୋଣ୍ଡା କାର୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡର ମାର୍କେଟିଂ ଆଣ୍ଡ ସେଲ୍ସର ବରିଷ୍ଠ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଏବଂ ନିର୍ଦେଶକ ରାଜେଶ ଗୋୟଲ କହିଛନ୍ତି, ଆମର ଉଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଆମର ଯାନବାହନ ଚଲାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଡିଜିଟାଲ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ରାଣ୍ଡ ହୋଣ୍ଡାର ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଭିଜ୍ଞତା ଦେବା |

honda-car-ଭର୍ଚୁଆଲ ସୋ’ରୁମ୍‌ କ୍ଲିକ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହଟସ୍ପଟର ଏକ ବିସ୍ତୁତ ଶୃଙ୍ଖଳା ପ୍ରଦାନ କରିବା ସହ କାରର ବାହ୍ୟ ଏବଂ ଭିତର ଦିଗ ବିଷୟରେ ଗଭୀର ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଭିଡିଓର ସୁବିଧା ଦେଉଛି। ଏହା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକ ଉନ୍ନତ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇଁ ହେଡଲ୍ୟାମ୍ପ, ଫଗ୍‌ ଲ୍ୟାମ୍ପ, ଟେଲ ଲ୍ୟାମ୍ପ ଏବଂ ସନ୍ରୁଫ୍ ର ପ୍ରଭାବକୁ କଳ୍ପନା କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ | ବିଭିନ୍ନ କୋଣରୁ କାରର ରଙ୍ଗ ଦେଖିବା ପାଇଁ Coliriser ବିକଳ୍ପ, ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପଯୁକ୍ତ ସଂସ୍କରଣକୁ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଭାରିଆଣ୍ଟ ତୁଳନାତ୍ମକ ବିକଳ୍ପ କିଛି ବିଶେଷତା ରହିଛି, ଯାହା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଶା କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ କିଣିବାର ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବା ପାଇଁ ଯୋଡିଥାଏ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.