Sabuthi Sabubele Hata Muthare Khabar

ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

ମେଷ: ବ୍ୟାବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୂର ଯାତ୍ରା। ଅଫିସରେ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ବ ସମ୍ଭାଳିବେ। ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ।

brushaବୃଷ: କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ। ଭାବନା ଅନୁସାରେ କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲା ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ହୋଇପାରେ।

mithunaମିଥୁନ: କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି। ଚାକିରିରେ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ବ ଗ୍ରହଣ କରିବେ।

karkataକର୍କଟ: ଭାଗିଦାରିଙ୍କ ସହ କାମ କରି‌େବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଚାକିରିଜୀବୀଙ୍କ ଲାଗି ସମୟ ଅନୁକୂଳ।

singhaସି˚ହ: ଉତ୍ତମ ବ୍ୟବହାରରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣିବେ। ନୂଆ ‌େଯାଜନାର କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଧନଲାଭ। ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଲାଗି ଭଲ ଦିନଟିଏ।

kanyaକନ୍ୟା: ଅଫିସ୍‌ରେ ନିଜ ମତ ରଖିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

tulaaତୁଳା: ଅନ୍ୟକୁ ବୁଝାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ସମାଜରେ ପ୍ରତିପତ୍ତି ବଢ଼ିବ। ନୂଆ ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ।

bichhaବିଛା: ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ‌େହବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକାରୀବର୍ଗ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବେ। ଲେଖାପଢ଼ାରେ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ରୁଚି ବଢ଼ିବ।

dhanuଧନୁ: ପ୍ରଭୁଙ୍କ ଆରାଧନାରେ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ମାତା-ପିତାଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦପ୍ରାପ୍ତ ହେ‌େବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଠିକ୍‌ ଦିଶା ଦେବେ। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ।

makaraମକର: ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

kumbhaକୁମ୍ଭ: ଚଞ୍ଚଳ ସ୍ବଭାବ ଲାଗି ଅଶାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ଭାବିଚିନ୍ତି କଥା କୁହନ୍ତୁ। ସରକାରୀ କାମରେ ବାଧା ଆସିପାରେ।

minaମୀନ: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟରେ କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଦିନଟି ସୁଖ-ଶାନ୍ତିରେ କଟିବ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ମିଳିବ। ବିବାହିତମାନେ ବାହାରକୁ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.