Odisha News
.

ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

mesha

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ପଡିରହିଥିବା କାମ ସମାପ୍ତ କରିବେ। କୌଣସି ନିଷ୍ପତି ନେବା ପାଇଁ ଦ୍ବନ୍ଦରେ ରହିପାରନ୍ତି।

brushaବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶକ୍ତି ଚରମ ସୀମାରେ ରହିବ। ସମସ୍ୟା ଭିତରେ ଲଢିବାର ସ୍ବଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଆଗକୁ ନେବ।

mithunaମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଆତ୍ମ ବିଶ୍ବାସ ଦ୍ବାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାକୁ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ।

karkataକର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି।

singhaସିଂହ : ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଆତ୍ମ ବିଶ୍ବାସ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ଭାବନା ଦ୍ବାରା ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ ଜିନିଷ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସଂକେତ ରହିଛି।

kanyaକନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ କଥା ନଶୁଣି ନିଜ ମନର କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ। ନିଜ ମନର ଭାବନା ହିଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଠିକ ରାସ୍ତା ଦେଖାଇବ।

tulaaତୁଳା : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା କଥା ଚିନ୍ତା କରିବେ। କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମଧାନ କରିପାରିବେ।

bichhaବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ପାଦନ କ୍ଷମତା ଭଲ ରହିବ। ଅନେକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ।

dhanuଧନୁ : ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବଚ୍ଛ ମନୋଭାବ ଏକ ଖାସ୍ ଜାଗା ତିଆରି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଆପଣଙ୍କ ନିନ୍ଦା କରୁଥିବା ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବେ।

makaraମକର : ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦାୟିତ୍ବରେ ଖିଲାପ କରିପାରନ୍ତି। ସୋଭାଗ୍ୟ କାରଣରୁ ନିଜ କାମ ପୁରା କରିପାରିବେ। ବିଶେଷ କରି ନିଜ ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

kumbhaକୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ। ପରିବାର କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ବାହାରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

minaମୀନ : ନିଜର ସଫଳତା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିବେ। ପାଠ ପଢାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ।

Loading...

Leave A Reply

Your email address will not be published.