ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦୂର ହେବ, ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହେବ

ମେଷ: ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଚାକିରିର ମାର୍ଗ ପ୍ରଶସ୍ତ ହେବ। ସଂଯତ ରୁହନ୍ତୁ। କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବିବାଦଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ମା’, ବାପାଙ୍କ ସାଥ୍‌ ମିଳିବ।

ବୃଷ: ଆଜି କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । କିଛି କାମ ପାଇଁ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ମନରେ ଉତ୍ସାହ ବଢ଼ିବ। ଭାଇ, ଭଉଣୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଖୁସିର ସୀମା ରହିବ ନାହିଁ । ବାଣୀରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସଞ୍ଚିତ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ: ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ । ଏକ ନୂତନ ଘର କିଣିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହେବେ। ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ସିଂହ: ଆଜି ଆପଣ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଧୌର୍ଯ୍ୟ କମି ପାରେ। ପରିବାରର ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରିରେ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଅବସର ମିଳିପାରେ।

କନ୍ୟା: ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକେ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇବେ । ଆପଣଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତାରୁ ଆପଣ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଯାତ୍ରା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ। ବାଦ ବିବାଦ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ବସ୍ତ୍ର ଉପହାର ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ତୁଳା: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ନୂତନ ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଉପକୃତ ହେବେ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି। ଆୟ କମିବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବ। ମିତ୍ରଙ୍କଠାରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ମାନ ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ।

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦର ଦିନ ହେବ । ନିଜର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସଞ୍ଚିତ ଧନ ବଢ଼ିବ। ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିପାରେ। ଭବନ ସୁଖ ବଢ଼ିବ।

ଧନୁ: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ପଠନ ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହେବେ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ। ଖର୍ଚ୍ଚ କମିବ।

ମକର: ଆଜି ନିଜର ଜ୍ଞାନ ବ୍ୟବହାର କରି ଅଭାବ ଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ପାଇପାରିବେ । ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପରମ୍ପରାର ଶିକ୍ଷା ଦେବେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଳସ୍ୟ ଅଧିକ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ: ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବରିଷ୍ଠଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଅଫିସ୍‌ରେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ମିତ୍ରଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳି ପାରେ। ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ।

ମୀନ: ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ । ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯାଇ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ସଂଯତ ରୁହନ୍ତୁ। ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ କରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ସନ୍ତାନ ସୁଖ ବଢ଼ିବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.