ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ଆଜି ଏହିର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ, ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ

ମେଷ : ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବଡ଼ କାରବାର ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ ।

ବୃଷ : ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ । ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମିଥୁନ : କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପୁରସ୍କୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ : ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଯଦି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ । ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ ।

ସିଂହ : ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ଥିଲେ, ତାହା ଦୂର ହେବ । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବାଟ ଫିଟିବ ।

କନ୍ୟା : ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଆଜି ଖୁସିର ସୀମା ରହିବ ନାହିଁ । ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପହାର ଆଣିପାରନ୍ତି ।

ତୁଳା : ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆପଣ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ ।

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅର୍ଥ ଦାନ କରିପାରନ୍ତି । ଯଦି କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହାକୁ ଫେରି ପାଇପାରନ୍ତି । ଅତୀତର କିଛି ଭୁଲ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରେ ।

ଧନୁ : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି । ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ । ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ । ତଥାପି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ।

ମକର : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ ।

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି । ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ।

ମୀନ : ଆପଣ ନିଜ ଘରକୁ ଏକ ନୂତନ ଯାନ ଆଣିପାରନ୍ତି । ଆଇନଗତ ମାମଲାରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବେ । କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଏକ ମଧୁର ସ୍ୱର ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.