ଆଜିର ରାଶିଫଳ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବଡ଼ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ, ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ

ମେଷ: ଧୌର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ । ବାପାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ମିଳିପାରେ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନଙ୍କର ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ ।

ବୃଷ: ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ । କୌଣସି ବଡ଼ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ । ପରିବାର ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ ।

ମିଥୁନ: ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ମନ ମୁତାବକ କାମ ମିଳିବ । ମନ ଖୁସି ରହିବ । ଛୋଟମାନଙ୍କ ଦୋଷ କ୍ଷମା କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ନୂଆ ଗାଡ଼ି କିଣିବା ଦିନଟି ଭଲ ।

କର୍କଟ: ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁଖଦ ପରିଣାମ ମିଳିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ବଡ଼ଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କାମରେ ଆସିବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ବଢ଼ିବ । ଆୟ କମ୍‌ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ ।

ସିଂହ: ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଯୋଗ ରହିଛି । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଧନ ଉଧାର ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

କନ୍ୟା: ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଶୁଭ ସୂଚନା ମିଳିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମନ ମୁତାବକ କାମ ମିଳିବ । ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମିଲ ହେବେ ।

ତୁଳା: ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧ ଓ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । ପଦ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ । ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକ କାହା ଉପରେ ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ବିଛା: ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ଯୋଗୁ ଆପଣ ସବୁକିଛି ପାଇବେ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମିଲ ହେବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ । ପରିବାରର ବଡ଼ମାନଙ୍କ କଥା ରଖନ୍ତୁ ।

ଧନୁ: ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିବ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଗ୍ୟତା ଅନୁସାରେ କାମ ମିଳିବ ।

ମକର: ମନ ଖୁସି ରହିବ । ଦୌଡ଼ାଦୌଡ଼ି ଅଧିକ ହେବ । ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢ଼ିବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷାରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବେ ।

କୁମ୍ଭ: ଘରକୁ ସାଙ୍ଗ ଆସିପାରନ୍ତି । ପୋଷାକ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବ । ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧୌର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ।

ମୀନ: ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟର ଉତ୍ସ ବଢ଼ିପାରେ । ଏକରୁ ଅଧିକ ସ୍ରୋତରୁ ଆୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପ୍ରଶାସନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.