ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ, କାହାର ହେବ ଭାଗ୍ୟୋଦୟ…ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ପାର୍ଟି କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଜିଉଁଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଡିନର ଡେଟ୍‌ର ପ୍ଲାନ୍‌ କରି ପାରନ୍ତି।

ବୃଷ: ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କ୍ରୋଧରୁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଚାକିରିରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସୁଥିଲା, ତା’ ହେଲେ ଏଥିରୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଛୁଟକାରା ମିଳିବ।

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ରହିବ। ସନ୍ତାନର କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବଢ଼ିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇ ପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ସମସ୍ୟାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ କଥା ଖରାପ ଲାଗିପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ, ତ ଏଥିରେ ସୁଧାର ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମିତି କିଛି ଜିନିଷ ହେବ, ଯଦ୍ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନକୁ ଠେସ୍‌ ପହଞ୍ଚିପାରେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ନୂତନ ବସ୍ତୁ କିଣିବାର ଇଚ୍ଛା ବି ଆଜି ପୂରଣ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରୂପେ ଫଳଦାୟୀ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ଅଟକି ରହିଥିବା କାମକୁ ନେଇ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କୁ ଠକିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ରାସ୍ତା ଦେଖାନ୍ତି, ତା’ ହେଲେ ଆପଣ ଏହା ଉପରେ ଚାଲିବା ଭଲ ହେବ।

ତୁଳା: ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନ ଜିଉଁଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକାକୀ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ମନର କଥାକୁ ଜାଣିବେ। ଦ୍ରୁତ ଯାନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସଚେତନ ରହିବା ଉଚିତ୍।

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରି ପାରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି ବି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ଧନୁ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତ ଏଥିପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଲମ୍ବା ଡ୍ରାଇଭରେ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦକୁ ସମାପ୍ତ କରିବେ।

ମକର: ଆଜିର ଦିନ ବାକି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ କିଛି ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ବାହାର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଭଲ କାମ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରାଯାଇ ପାରେ।

କୁମ୍ଭ: ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସମସ୍ୟାଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ନୂତନ ଅତିଥି ଆସିବାର ସଙ୍କେତ ମିଳିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରି ପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ଆଜିର ଦିନ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ସେମାନେ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ, ତ ଏହାର ଫଳାଫଳ ଆସିପାରେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିପାରେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.