ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜି ରାଶି ଅନୁସାରେ କିପରି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳ ଦୃଢ଼ ହେବ । ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଚାରିଆଡେ ବ୍ୟାପିବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ ।

ବୃଷ: ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବାହାର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ।

ମିଥୁନ: ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ୍‌ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଖୁସିର ସୀମା ରହିବ ନାହିଁ ।

କର୍କଟ: ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଦୂର ଦୂରାନ୍ତକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ସିଂହ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ । ନୂତନ ଘର, ଦୋକାନ ଇତ୍ୟାଦି କିଣିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ଜଣେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ ।

କନ୍ୟା: ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଗଭୀର ହେବ ।

ତୁଳା: ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଫିଟନେସ୍ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣ ଶାଶୁଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରନ୍ତି । ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ ।

ବିଛା: ଆଜି ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ।

ଧନୁ: ଆପଣ ବସ୍‌ଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ । ସରକାରୀ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି । ଟଙ୍କା ମାମଲାରେ ଦିନଟି ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ମକର: ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କୌଣସି ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବା ଜରୁରୀ । ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ମସ୍ତି କରିବେ ।

କୁମ୍ଭ: ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ବଢ଼ିପାରେ । ଚାକିରିଆମାନେ କିଛି ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ କାମ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ସମାଲୋଚନା ପ୍ରତି ଆଦୌ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ମୀନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ । ଆପଣ ଆଚରଣ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ । ବ୍ୟବସାୟିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.