ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମିଳିବ, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଖୁସିର ସମୟ କାଟିବେ

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ମିଶ୍ରିତ ରୂପେ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ । ଯଦି କାମକୁ ନେଇ ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହେବ । ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବେ ।

ବୃଷ: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଫଳତା ଉପରେ ପୂରା ଧ୍ୟାନ ଦେବେ । ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ କିଛି ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଆପଣ ମା’, ବାପାଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବେ । ଏଥିପାଇଁ ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାଲିବାକୁ ହେବ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଆଜି ଦୂର ହୋଇଯିବ ।

ମିଥୁନ: କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ହେବ । ଜମି, ଯାନ ଆଦି କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ । ଘରେ ଏବଂ ବାହାରେ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ ।

କର୍କଟ: ଆପଣ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ ଏବଂ କୌଣସି ବି କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିବେ ନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାମ ବିଳମ୍ବ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ । ବିଗିଡ଼ି ଯାଇଥିବା ବ୍ୟବସାୟକୁ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ଦିନର ବହୁତ ସମୟ ବିତିଯିବ ।

ସିଂହ: ଯଦି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଧନ ଉଧାର ନେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହାକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଫେରସ୍ତ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଚାକିରି ସହିତ ଆପଣ ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ କାମ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ସେଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ସଫଳ ହେବେ ।

କନ୍ୟା: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାଗ ନେବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଖୁସିରେ କଟିବ । ଘରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣ ଛୁଟକାରା ପାଇବେ ।

ତୁଳା: ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି । ଆଜି ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ଆଜି ଆପଣ ସାହସୀ ହେବେ । ଏକ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି । ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ ।

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । କାରବାର ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ । ଆଜି ଆପଣ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରନ୍ତି । ପରିବାରରେ କିଛି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜୁନିୟରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ ।

ଧନୁ: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ପଦ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ । ଆପଣ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । କିନ୍ତୁ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ ।

ମକର: ଆଜିର ଦିନଟି ହସଖୁସିରେ କଟିବ । ଆପଣଙ୍କ ବାଣୀର ସୌମ୍ୟତା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ଦେବ । ଆପଣଙ୍କର ଅନନ୍ୟ ପ୍ରୟାସ ଆଜି ଫଳପ୍ରଦ ହେବ । ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ପାଇଁ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ: ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକାରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ । ଜଣେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ଭେଟିବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜଭୁତ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ । ଆଜି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ । ସନ୍ତାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବେ ।

ମୀନ: ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ । କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଥିଲେ, ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି । ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରେ । କୌଣସି ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.