ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି ବାହାରକୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ ଏବଂ ପରିବାର ସହ ଖୁସିର ସମୟ କାଟିବେ

ମେଷ : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ଯିବେ, ଏହା ସହ ସମ୍ମାନ ମିଳିବା ସହିତ ଆପଣ ଏକ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ । ଅଫିସ୍‌ କାମରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ । ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ । ସ୍ୱାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯାହା କିଛି ଅଭିଯୋଗ ଥିଲା ତାହା ଦୂର ହୋଇଯିବ ଏବଂ ପୁଣି ଥରେ ସେମାନେ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ନୂତନ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଠିକ୍‌ ରହିବ ।

ବୃଷ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଖୁସରେ ସମୟ କାଟିବେ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ହେତୁ ପତି ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ମାନ ସହିତ ପରିବାରର ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ, ନଚେତ ଅଧିକ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ । ପରିବାର ସହ ଖୁସିର ସମୟ କାଟିବେ ।

ମିଥୁନ : ଏହି ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ଶୁଭ ଫଳ ପାଇବେ । ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଯୋଗାଇ ପାରେ । ଅଳସୁଆ ହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍‌ ନୁହେଁ । ପରିବାର ସହ ଖୁସିର ସମୟ କାଟିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ । ନଚେତ ଆଗକୁ ଯାଇ ବଡ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ : ଯଦି ପରିବାରର କୌଣସି ବୟସ୍କ ଲୋକ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ । ଔଷଧ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଖାଦ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛିର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଖୁସି ରହିବେ । ପରିବାରରେ କାହା ସହ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ । ପରିବାର ସହ ଖୁସିର ସମୟ କାଟିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଗୋଡ ଫୁଲିଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ସିଂହ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବ । ଘରେ ପିଲାଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ବହୁତ ଜରୁରୀ । ନଚେତ ସେମାନେ ଖରାପ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମା’ଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖୁସି ରହିବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ । ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଆରାମ ଏବଂ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି କରିବେ ।ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ । ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ।

କନ୍ୟା : ପିଲାମାନେ ନିଜ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ । ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ । ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରହିବେ । ଯାହାଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାରେ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପର ସହିତ ରହିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ସେଥିପାଇଁ ନିଜ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ । କାହାର ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି ।

ତୁଳା : ଏହି ଲୋକମାନେ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ଆଧାରରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଯଦି ଅଟକି ଥିବ, ତେବେ ଆଜି ଏହା ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ କାଟିବେ । ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ନିଜକୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦୃଢ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଅନେକ ବିଫଳତାର ମିଳିପାରେ ।

ବିଛା : ଯଦି ମହିଳାମାନେ ଘରର ଦାୟିତ୍ୱ ନେବେ । ସେଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଏହି ଟଙ୍କା କେବଳ ସଠିକ୍ ଜିନିଷରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ଗୀତ ଗାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଭଲ ଏବଂ ବଡ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମିଳିପାରେ ।

ଧନୁ : ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଅଳ୍ପ କଷ୍ଟ ପାଇପାରନ୍ତି । ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ । ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ସେଥିପାଇଁ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସଭାରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ପଡିପାରେ । ଯୁବକମାନଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି ।

ମକର : ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ । ଏହାସହ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ କାମ କରିବେ । ଅଫିସ୍‌ରେ ଭଲ ସମୟ କାଟିବେ । ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇପାରେ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଦୁନିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଏହା ସହ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ଥିଲା, ତେବେ ଆଜିଠାରୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଭଲ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ।

କୁମ୍ଭ : ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇପାରେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସି ରହିବେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ରହିବ । ବାହାରକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ବେଳେବେଳେ ଜିନିଷଗୁଡିକ ପ୍ରାକ୍ଟିକାଲ୍ ଭାବରେ ଦେଖାଯିବା ଉଚିତ । କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟବସାୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ପରିଶ୍ରମୀ କରିବା ଜରୁରୀ ।

ମୀନ : ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ରହିବେ । କୌଣସି ବଡ କାମ କରିବା ପାଇଁ ମଳିପାରେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ଯିବେ । ଅପ୍ ଏବଂ ଡାଉନ୍ ବ୍ୟବସାୟର ଏକ ଅଂଶ, ତେଣୁ ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛୋଟ ଛୋଟ ବିଷୟ ଉପରେ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆଜି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଯଦି ଘରେ ପିଲା ଅଛନ୍ତି, ତାହେଲେ ତାଙ୍କର ବିବାହ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ନଚେତ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.