Odisha News

ଗୋଲାପୀ ଲେହେଙ୍ଗାରେ ରୟାଲ ଲୁକ ଦେଲେ ମୁକେଶ ତନୟା ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ

ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ ଧନୀ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ବିବାହ ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୨ ତାରିଖରେ ଶିଳ୍ପପତି ଆନନ୍ଦ ପିରାମିଲଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା । ବାହାଘର ପରର ତାଙ୍କର କେତେ ଗୁଡିଏ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଗଣ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ହୋଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ଦେଶ ବାସୀ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଇଶା ନିଜ ବାପଘରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ପ୍ରି-ୱେଡିଙ୍ଗ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ନଜରକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏନେଇ ଇଶାଙ୍କ କିଛି ନୂଆ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ଫୋଟୋରେ ଇଶା ଏକ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସି ଥିବା ବେଳେ, ଲେହେଙ୍ଗା ଟିକୁ ଡିଜାଇନ କରିଛନ୍ତି ଆବୁ ଯାନୀ ଓ ସନ୍ଦୀପ ଖୋସଲା | ଏହାକୁ ପିନ୍ଧି ଇଶା ନିଜର ଖୁବ ଫଟୋ ସୁଟ ମଧ୍ୟ କରାଇଥିଲେ ।

 

isha

ଏହି ଫୋଟୋରେ ଲେହେଙ୍ଗା ସହ ଇଶା ଏକ ସୁନ୍ଦର ନେକ୍ଲେଶ ସହ ଏକ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ କଡା ପିନ୍ଧିଥିବା ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଫଟୋରେ ଇଶା ନିଜ କେଶକୁ ମୁକୁଳା ରଖିବା ସହ ଲାଇଟ ମେକଅପ ନେଇଥିଲେ । ଏକ ପତ୍ରିକାକୁ ଦେଉଥିବା ସାକ୍ଷାତକାର ଦେବା ସମୟରେ ଇଶା କହିଥିଲେ କାମ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ବିଶେଷତଃ ଭାରତୀୟ ପରିଧାନ ପିନ୍ଧିବା ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ହୋଇଥାଏ । ତେଣୁ ସେ ଅଫିସ କୁ ଫର୍ମାଲ ତଥା ପ୍ରିଣ୍ଟଏଡ଼ କୁର୍ତ୍ତା ପିନ୍ଧି କରି ଆସିଥାନ୍ତି । ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା ସମୟରେ ବି ସେ ଫର୍ମାଲ ଡ୍ରେସ ବଦଳରେ ଭାରତୀୟ ପରିଧାନକୁ ବେଶୀ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ।

ଏହା ସହ ପଢନ୍ତୁ: ବାପରେ ସଲମାନଙ୍କର ଏ କି ରାଗ ! ସେଲଫି ଉଠାଇବାକୁ ଆସିଥିବା ଫ୍ୟାନଙ୍କ ସହିତ କଲେ କିଛି ଏମିତି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କିନ୍ତୁ କୌଣସି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବ ସମୟରେ ସେ ଭାରତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଡିଜାଇନରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ବୋଲି ଇଶା କହିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଇଶା ନିଜ ଡ୍ରେସିଂ ଷ୍ଟାଇଲ ଓ ଫେସନକୁ ନେଇ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି ।

Loading...

Leave A Reply

Your email address will not be published.