ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ କରଣ ଭୂଷଣ ଶରଣ ସିଂଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଜଣେ ଆହତ ୨ ମୃତ

ବିଜେପି ସାଂସଦ ବ୍ରିଜ ଭୂଷଣ ଶରଣ ସିଂଙ୍କ ପୁଅ ତଥା ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ କରଣ ଭୂଷଣ ଶରଣ ସିଂଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି । କାର୍‌ଟି ୩ ଜଣ ପିଲାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଜଣ ଶିଶୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ୟୁପିର ଗୋଣ୍ଡାର କର୍ଣ୍ଣେଲଗଞ୍ଜ ହୁଜୁରପୁର ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ବାଇକୁନ୍ତ ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜ ନିକଟରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏକ ବିରାଟ ଜନସମାଗମ ହୋଇଛି ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀ ଫର୍ଚୁନର କାରକୁ ଅଟକ କରି ରଖିଛନ୍ତି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମଧ୍ୟ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଅଶୁ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ।

ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, କରଣ ଭୂଷଣଙ୍କ କାରରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । କରଣ ସେହି ସମୟରେ କନଭେନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ କି ନାହିଁ ତାହା ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି । ଅଭିଯୋଗରେ କରଣ ଭୂଷଣଙ୍କ ନାମ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ କର୍ଣ୍ଣେଲଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ ଫର୍ଚୁନର କାର ଏବଂ ଏହାର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଅଟକାଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ।

ୟୁପିର କେସିଆରଗଞ୍ଜ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ବ୍ରିଜ ଭୂଷଣ ଶରଣ ସିଂଙ୍କ ଟିକେଟକୁ ବାତିଲ କରି ତାଙ୍କ ପୁଅ କରଣ ଭୂଷଣ ସିଂଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିଛନ୍ତି । କରଣ ବ୍ରିଜଭୂଷଣଙ୍କ ସାନପୁଅ । ସେ ଡବଲ୍ ଟ୍ରାପ୍ ସୁଟିଂରେ ଜାତୀୟ ଖେଳାଳି ଭାବେ ପରିଚିତ ।

ସୁଚନାଯୋଗ୍ୟ, କରଣ BBA ଏବଂ LLB କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରୁ ବ୍ୟବସାୟ ପରିଚାଳନାରେ ଡିପ୍ଲୋମା କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ୟୁପି ରେସଲିଂ ଆସୋସିଏସନର ସଭାପତି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । କରଣ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଛନ୍ତି । କରଣଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ପ୍ରତୀକ ଭୂଷଣ ହେଉଛନ୍ତି ଗୋଣ୍ଡା ସଦର ବିଜେପି ବିଧାୟକ।

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.