ଶଶୁର ନାଁରେ ବୋହୂ ଆଣିଲେ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ, ବାଥରୁମ୍‌ ଗଲେ ବୋହୂର ଫୁଙ୍ଗୁଳା ଦେହ ଦେଖୁଥିଲା ଶଶୁର

ସବୁସୀମା ପାର୍‌ କଲେ ଶଶୁର । ପୁଅର ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ବୋହୂ ଉପରେ ରଖୁଥିଲେ ଖରାପ ନଜର । ଯେତେବେଳେ ବୋହୂ ବାଥରୁମକୁ ଯାଆନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଲୁଚିଛପି ବୋହୂର ଫୁଙ୍ଗୁଳା ଦେହ ଦେଖନ୍ତି ଶଶୁର । ଆଉ ବୋହୂ ଯେତେବେଳେ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଶ୍ୱଶୁର ବୋହୂଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭାବରେ ରହନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ମାସକୁ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେବେ, ନଚେତ୍ ସେ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବେ। ଶଶୁରଙ୍କ ଏଭଳି ନିର୍ଯ୍ୟାତନାରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇଗଲେ ବୋହୂ । ଏନେଇ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘର ଛାଡି ବାପ ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

ଏଭଳି ଘୃଣ୍ୟ ଏବଂ ନିନ୍ଦନୀୟ ମାମଲା ୟୁପିର ବୃନ୍ଦା ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଗାଁରେ ଘଟିଛି । ବିସଣ୍ଡା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋର ସ୍ୱାମୀ ଗତ ତିନି ବର୍ଷ ଧରି ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ସେ କଲ୍ ର ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ୩ ବର୍ଷ ହେବ ଘରକୁ ଆସିନାହାଁନ୍ତି । ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁ ଏବଂ ଶଶୁରଙ୍କ ସହିତ ଘରେ ରୁହେ । ଏଠାରେ, କିଛି ଦିନ ହେବ ଶଶୁରଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ମୋ ପ୍ରତି ବହୁତ ଖରାପ ରହିଛି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ବାଥରୁମକୁ ଯାଏ, ସେ ଖରାପ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ବାଥୁରୁମ୍‌ ଚାରିପଟେ ବୁଲି ମୋ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତି ।
ମୋ ଶଶୁରଙ୍କ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲି । ଯେଉଁଥିରେ ରାଗିଯାଇ ମୋ ଶଶୁର ୧୫ ଏପ୍ରିଲରେ କହିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲି । । ଶଶୁର ମୋତେ ଧମକ ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ଯଦି ମୋ ପତ୍ନୀ ଭାବରେ ରୁହ, ତେବେ ସେ ମୋତେ ପ୍ରତି ମାସରେ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେବେ । ନଚେତ୍ ମୁଁ ତୁମକୁ ମାରିଦେବି ।

ମୋ ଶଶୁରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ଧମକକୁ ଡରି ଏବେ ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁଘର ଘର ଛାଡ଼ି ମୋର ମାତାପିତାଙ୍କ ଘରେ ରହୁଛି । ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ବିସାଣ୍ଡା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ଚଢ଼ାଉ ମଧ୍ୟ କରୁଛି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଯାଏଁ ଶଶୁରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ନାହିଁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.