ଗର୍ଭବତୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ ଛାଡ଼ି ୨ୟ ବିବାହ କଲା ସ୍ୱାମୀ: ଧରାପକାଇ ଦେଲା ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌, ଏବେ ନ୍ୟାୟ ମାଗୁଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଧୋଖା ଦେଇ ୨ୟ ବିବାହ କରିଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜଣକ ପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ଦେଇଥିବା ଏତଲାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ୩ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଡେଲିଭରି ପାଇଁ ମୋର ମା’ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲେ ।

ତେବେ ୮ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଫେସବୁକରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କର ଫଟୋ ରହିଛି । ମହିଳା ଜଣକ ଯେତେବେଳେ ଶାଶୂ-ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ପଚାରିଲେ, ସେ ଏବାବଦରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ପତି ଖଜରାନାରୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । ଏବେ ସ୍ତ୍ରୀ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି ।

ଏହି ମାମଲା ଏରୋଡ୍ରମ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ସାନବାଗଡଦାର । ଏଠାରେ ବବିତା ପରମାର ବର୍ତ୍ତମାନ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସ୍ୱାମୀ ରାଜେଶ ପରମାର ପରିବହନ ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତି, ସେ ମୋତେ ପ୍ରତାରଣା କରି ପୁନର୍ବାର ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫେସବୁକରେ ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର କନିରାମଙ୍କୁ ଡାକିଲେ, ସେ ମଧ୍ୟ ଚୁପ୍ ରହିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ପୀଡିତା ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ନମ୍ବରରୁ କଲ କରି ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏବେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳା ଜଣକ ୬ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସେ ପରିବାରର ଇଚ୍ଛା ସହିତ ରାଜେଶ ପାରମାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବାବିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତିନିମାସ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରଥମ ପ୍ରସବ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ଘରେ ଛାଡିଥିଲେ।

୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବେ ବବିତା ମାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ରାଜେଶ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଭେଟିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିନଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଏହାର କାରଣ ପଚାରିଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବାହାରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆଇଡିରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ଆୟେଶାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜେଶଙ୍କ ପିତାମାତା ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆୟେଶାଙ୍କ ସହ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏରୋଡ୍ରୋମ ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.