Realme C15 ର ନୂଆ କ୍ୱାଲାକମ୍‌ ଏଡିସନ ହେଲା ଲଞ୍ଚ, ପୂର୍ବାଦାମ୍‌ ଅପେକ୍ଷା କମିଲା ମୂଲ୍ୟ

ରିଅଲ ମି C15 କ୍ୱାଲକମ୍ ଏଡିସନ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି। କେବଳ ପ୍ରୋସେସରକୁ ଛାଡି ବାକି ସ୍ପେସିଫିକେସନ ମିଡିଆଟେକ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ସହିତ ସମାନ। ଏହାକୁ ଅଗଷ୍ଟରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା, ଏଥିରେ ହେଲିଓ G35 ପ୍ରୋସେସର ଦିଆଯାଇଥିବାବେଳେ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 460 ପ୍ରୋସେରକୁ ନୂତନ କ୍ୱାଲକମ୍ ସଂସ୍କରଣରେ ଦିଆଯାଇଛି।

ରିଅଲ ମି C15 କ୍ୱାଲକମ୍ ଏଡିସନର ମୂଲ୍ୟ 3GB + 32GB ପ୍ରକାର ପାଇଁ ୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ 4GB + 64GB ପ୍ରକାର ପାଇଁ ୧୦,୯୯୯ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି। ୟୁଜର୍ସ ଏହାକୁ ଦୁଇଟି ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ ପାୱାର ବ୍ଲୁ ଏବଂ ପାୱାର ସିଲଭରରେ କିଣିପାରିବେ। ମିଡିଆଟେକ ପ୍ରକାର ଅପେକ୍ଷା କ୍ୱାଲକମ୍ ସଂସ୍କରଣ 500 ମହଙ୍ଗା। ଏହି ଫୋନର ବିକ୍ରି ଆଜିଠାରୁ ଅର୍ଥାତ୍‌ ଅକ୍ଟୋବର ୨୯ରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ ଟାରୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ରିଅଲି ମିର ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟରୁ କରାଯିବ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପ୍ରକୃତ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅଫର ଭାବରେ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ 3GB + 32GB 9,499 ଟଙ୍କାରେ ଏବଂ 4GB + 64GB ଭାରିଆଣ୍ଟ 10,499 ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେବ।

phone

କ୍ୱାଲାକମ୍‌ ଏଡିସନର ସ୍ପେସିଫିକେସନ:

ଏହାର ସ୍ପେସିଫିକେସନ ପୁରୁଣା ମିଡିଆଟେକ ପ୍ରକାରଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସମାନ। ଏହି ଫୋନ୍ ଡୁଆଲ୍-ସିମ୍ (ନାନୋ) ସମର୍ଥନ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଏହା ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଆଧାରିତ ରିଅଲ୍ UI ରେ ଚାଲିଥାଏ। ଏଥିରେ 6.5 -ଇ inch ୍ଚର HD + (720×1,600 ପିକ୍ସେଲ) ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି। ଏହି ଫୋନରେ ଏକ ଅଷ୍ଟା-କୋର ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 460 ସଞ୍ଚାଳକ ଅଛି । ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ଏହାର ପଛରେ କ୍ୱାଡ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ (13MP + 8MP + 2MP + 2MP) ଦିଆଯାଇଛି। ସେଲଫି ଫାଇଁ ୮ ଏମପିର ଫ୍ରଣ୍ଟ କ୍ୟାମେରା ରହିଛି। ଏହାସହିତ ଫିଙ୍ଗରପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନସର ରିଅର ମାଉଣ୍ଟେନ ରହିଥିବା ବେଳେ ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ କ୍ଷମତା ୬,୦୦୦ mAH ରହିଛି। ଏହା ସହିତ ୧୮W ଚାର୍ଜିଂ ସପୋର୍ଟ ଦିଆଯାଇଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.