NOKIA ଆଣିଲା ସବୁଠାରୁ ବେଷ୍ଟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ Nokia 8.3 5G, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ଦାମ୍‌ ଏବଂ ଫିଚର୍ସ

ନୋକିଆ ବ୍ରାଣ୍ଡର ପ୍ରଥମ ବେଷ୍ଟ କ୍ୟାମେରା ଫୋନ୍ ଲୁମିଆ ୧୦୨୦ ସାତ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଆସିଥିଲା । ଏବେ ନୋକିଆ ୮.୩ରେ ୬୪ ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୱାଡ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଅଛି ଯାହାକି ଜିସ ଅପ୍ଟିକ୍ସ ସହିତ ଆସୁଛି। ନୋକିଆ ୮.୩ରେ 5G କମ୍ ଲାଇଟ ଏକ ଭଲ କ୍ୟାମେରା ଫୋନ୍ ରହିଛି। ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ନୋକିଆ ଫୋନ୍ ସବିଶେଷ ବିବରଣୀ ସହିତ ଫଟୋ କ୍ୟାପଚର କରିଛି ।

କମ୍ପାନୀର ପ୍ରଥମ ଫୋନ୍ ଯେଉଁଥିରେ ୫ଜି କନେକ୍ସନ ରହିଛି। ଏହି ଫୋନରେ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ ୭୬୫ ଜି ଚିପସେଟ, ୬.୮୧ ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ HD LCD ସ୍କ୍ରିନ୍ ଏବଂ PureView ସାର୍ଟିଫାଏଡ୍ ଜିସ୍ ଅପ୍ଟିକ୍ସ ରହିଛି। ପଛରେ ଆପେଚର F / 1.9 ସହିତ ୬୪ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ, ଆପେଚର F / 2.2 ସହିତ ୧୨ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲ୍ଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍, ୨ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଜୁମ୍ ଏବଂ ୨ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଡେପ୍ଥ ସେନସର ରହିଛି। ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟରେ ଆପେଚର F / 2.0 ସହିତ 24 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସାମ୍ନା କ୍ୟାମେରା ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଏହି ନୋକିଆ ଫୋନ୍ 6 GB RAM ଏବଂ 64 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଏବଂ 8 GB RAM ଏବଂ 128 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ରେ ଆସିଥାଏ।

nokia

ନୋକିଆ ୮.୩ 5G ରେ 4500mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିଛି ଯାହାକି ୧୮ ୱାଟ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସପୋର୍ଟ କରୁଛି। ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ mm.mm ମିମି ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍, ଏଫଏମ୍ ରେଡିଓ, ଡୁଆଲ୍ 4 ଜି ଭୋଲ୍ଟେ, ୱାଇ-ଫାଇ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍, ଜିପିଏସ୍, ଏ-ଜିପିଏସ୍ ଭଳି କନେକ୍ଟିଭିଟି ଫିଚର୍ସ ରହିଛି। ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୬୯୯ ଡଲାରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଏହି ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇନାହିଁ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.