୬ ହଜାର ଟଙ୍କା ଶସ୍ତା ହେଲା OnePlus 7T Pro, ୩ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିବ ଏକ୍ସଟ୍ରା ଡିସକାଉଣ୍ଟ

OnePlus ର ଦମଦାର୍‌ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ OnePlus 7T Pro ର ମୂଲ୍ୟ ୬୦୦୦ଟଙ୍କା ଶସ୍ତା ହୋଇଛି। ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇବା ପରେ ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ଆମାଜନ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆରେ ୫୩,୯୯୯ ଟଙ୍କାରୁ ହ୍ରାସ ପାଇ ୪୭,୯୯୯ ଟଙ୍କା ହୋଇଛି। ଏହି ଡିସକାଉଣ୍ଟ ଫୋନର 8 GB RAM ଏବଂ 256 GB ଇଣ୍ଟରନାଲ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଆକାରରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି| ୬୦୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ବ୍ୟତୀତ କମ୍ପାନୀ ଏହି ଫୋନରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଅଫର ରହିଛି। ୬ହଜାର ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ବ୍ୟତୀତ କମ୍ପାନୀ ଏହି ଫୋନରେ ଅନେକ ଅଫର୍‌ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି। ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏହି ଫୋନକୁ ICICI ବ୍ୟାଙ୍କର କ୍ରେଡିଟ/ଡେବିଟ କାର୍ଡ EMI ଟ୍ରାଂଜେକ୍ସନରେ ୩ହଜାର ଟଙ୍କାର ଇଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ସହ କିଣାଯାଇପାରିବ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଫୋନକୁ ଏକ୍ସେଚେଞ୍ଜ ଅଫର୍‌ ସହ କିଣିବା ଦ୍ୱାରା ୧୨,୧୦୦ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଇଦା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଏଥିସହ କମ୍ପାନୀ ସେହି ପ୍ରାଇମ୍‌ ମେମ୍ବର୍ସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ୫ ପ୍ରତିଶତ ହ୍ରାସ କରିଛି, ଯାହା ଆମାଜନ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ୍‌ କାର୍ଡ ଦ୍ୱାରା ପେମେଣ୍ଟ କରିପାରିବେ। ସେହିଭଳି ନନ୍‌-ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଡିସକାଉଣ୍ଟ ୩ ପ୍ରତିଶତ ରହିଛି।

one plus 7tOnePlus 7T Pro ର ସ୍ପେସିଫିକେଶନ୍ସ

ଫୋନରେ 3120×1440 ପିକ୍ସେଲର ରେଜୋଲୁସନ ସହିତ 6.67-ଇଞ୍ଚର ଡିସପ୍ଲେ ରହିଛି। ଫୋନର ଡିସପ୍ଲେ 516 ppi ଏବଂ 90 Hz ର ସତେଜ ହାର ସହିତ ଆସିଥାଏ | ଡୁଆଲ୍ ନାନୋ ସିମ୍ ସପୋର୍ଟ ଥିବା ଏହି ଫୋନରେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଉପରେ ଆଧାର କରି ବେଷ୍ଟ Oxygen OS ଦିଆଯାଇଛି| ଏହି ଫୋନରେ 8 GB RAM ଏବଂ 256 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଇଣ୍ଟରନାଲ ମେମୋରୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 855 ପ୍ଲସ୍ ପ୍ରୋସେସର୍ ଦିଆଯାଇଛି |

ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ଫୋନରେ ଟ୍ରିପଲ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍‌ ରହିଛି। ଏଥିରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ପ୍ରାଇମେରି କ୍ୟାମେରା ସହ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଏବଂ 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲର କ୍ୟାମେରା ରହିଛି। ଏଥିସହ ଫୋନକୁ ପାଓ୍ଵାର ଦେବା ପାଇଁ ଏଥିରେ 4085mAh ର ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିଛି, ଯାହା ଓ୍ଵାର୍ପ ଚାର୍ଜ 30T ଚାର୍ଜିଂ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ସହ ଆସିଥାଏ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.