ସାମସଙ୍ଗର ଏହି ଫୋନରେ ମିଳୁଛି ୧୦ ହଜାର ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ରିହାତି, ଅଫର କେବଳ ସୀମିତ ସମୟ ପାଇଁ

ଆପଣ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦମଦାର ଅଫର ରହିଛି। Samsung Galaxy S21 ପ୍ଲସ କମ୍ପାନୀ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଗତ ବର୍ଷ ସାମସଙ୍ଗ ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ Samsung Galaxy S21 ସିରିଜ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା ଏହି କ୍ରମରେ ଗାଲାକ୍ସି S21, ଗାଲାକ୍ସି S21 ପ୍ଲସ୍ ଏବଂ ଗାଲାକ୍ସି S21 ଅଲଟ୍ରା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିଲା । ଏହି ଅଫର ୩୦ ଜୁନ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ । ଏହି ଅଫର ସାମସଙ୍ଗ ଦୋକାନ, ଷ୍ଟୋର୍, ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖୁଚୁରା ଷ୍ଟୋର୍‌ରୁ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ ।

Samsung Galaxy S21 ସ୍ପେସିଫିକେସନ:

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୍ 21 ପ୍ଲସ୍ ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରିମିୟମ୍ ରେଞ୍ଜ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ Exynos 2100 ପ୍ରୋସେସର କାମ କରିଥାଏ। ପାୱାର ବ୍ୟାକଅପ୍ ପାଇଁ ଏଥିରେ 4,800mAh ବ୍ଯାଟେରୀ ରହିଛି। ଏହି ଫୋନରେ 6.7-ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ HD + ଡିସପ୍ଲେ ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ଟ୍ରିପଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି । ଫୋନର ପ୍ରାଥମିକ ସେନ୍ସର ହେଉଛି 64MP । ଏହି ସମୟରେ, ଏଥିରେ 12MP ଅଲ୍ଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଲେନ୍ସ ଏବଂ 12MP ଚଉଡା ଆଙ୍ଗଲ୍ ଲେନ୍ସ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

Samsung Galaxy S21 ଅଫର:

Samsung Galaxy S21 ରେ ଆପଣ 10,000 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇପାରିବେ । କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପରେ, ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର 128 ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ମଡେଲକୁ 71,999 ଟଙ୍କା ଏବଂ 256 ଜିବି ମଡେଲ୍ 75,999 ଟଙ୍କାରେ କିଣିପାରିବେ। କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ଏହି ଅଫର ଅନ୍ତର୍ଗତ 10,000 ଟଙ୍କାର ତୁରନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ସହିତ ଆପଣ ଗାଲାକ୍ସି ବଡସ୍ ପ୍ରୋକୁ ମାତ୍ର 900 ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ। ଯାହାର ଦାମ୍ 15,990 ଟଙ୍କା ରହିଛି । ଏହି ଅଫର କେବଳ ଜୁନ ୩୦ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.