ଦଶମ ପାସଠୁ ନେଇ ଡିଗ୍ରୀଧାରୀଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଲି ପଡିଛି ସରକାରୀ ଚାକିରି, ତୁରନ୍ତ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ସାଧାରଣତଃ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ହଜାର ହଜାର ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅଧିକାଂଶ ପ୍ରାର୍ଥୀ କେଉଁ ପଦବୀ ଖାଲି ଅଛି ତାହା ଜାଣି ନଥାନ୍ତି । ସୂଚନା ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ବହୁତ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଆଉ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ଏଠାରେ ନୂତନ ସରକାରୀ ଚାକିରି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥାଉ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବର୍ତ୍ତମାନ କେଉଁଠି ଆଉ କଣ ରହିଛି ସରକାରୀ ପଦବୀ ।

UPPCL ରେ ଜୁନିୟର ଇଞ୍ଜିନିୟର ପାଇଁ ପଦବୀ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପାୱାର କର୍ପୋରେସନ ଲିମିଟେଡରେ ଚାକିରି ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ । UPPCL ଜୁନିୟର ଇଞ୍ଜିନିୟର ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ ଜାରି ରହିଛି । 18 ରୁ 40 ବର୍ଷ ବୟସର ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଡିସେମ୍ବର 04, 2020 ରୁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, କେବଳ ଅବଜେକ୍ଟିଭ୍ ଟେଷ୍ଟ ଆଧାରରେ ଚୟନ କରାଯିବ ।

News 24X7 Plus | 10th Pass Govt Jobs 2020 Live Update: These government departments have job opportunities for 10th pass, know what is the last date of application

ଏହାସହିତ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅଧୀନରେ ଥିବା ଏକ ମିନି ରତ୍ନା ପବ୍ଲିକ୍ ସେକ୍ଟର କମ୍ପାନୀ RITES ଲିମିଟେଡ୍, 170 ଇଞ୍ଜିନିୟର ପଦ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛି । ଏହି ପଦବୀଗୁଡ଼ିକ ସିଭିଲ୍, ମେକାନିକାଲ୍ ଏବଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ । ଆଗ୍ରହୀ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଆଉ କିଛି ଘଣ୍ଟା ବାକି ଅଛି, ଆଜି ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଶେଷ ହେବ । ଆବେଦନକାରୀଙ୍କ ସର୍ବାଧିକ ବୟସ 40 ବର୍ଷ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଛି । ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ସାକ୍ଷାତକାର ଆଧାରରେ ଚୟନ କରାଯିବ। ଆବେଦନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସୂଚନା ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ rites.com ରେ ମିଳିବ ।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.