ଅଦ୍ଭୁତ ଦୁନିଆ, ଏଠି ଗାଈ, ମଣିଷ ସବୁଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଉଛନ୍ତି ଏଲିଅନ୍ସ !

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଲିଅନଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଅନେକ ଲୋକ ପୃଥିବୀରେ ଏଲିଅନ୍ସ ଓ ୟୁଏଫଓକୁ ଦେଖିଥିବାର ଦାବି ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପ୍ରମାଣ କାହାରି ପାଖରେ ନାହିଁ । ଏହାରି ଭିତରେ ଖବର ମିଳିଛି କି ଲୋକେ କୁଆଡେ ଏଲିଅନକୁ ଦେଖିଛନ୍ତି । ସେ ପୁଣି ଗାଁରେ । ମେକ୍ସିକୋର ଏକ ଗାଁର ଲୋକମାନେ ଏଲିଅନ୍ସଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଅଦଭୁତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଗାଁରେ ମେକ୍ସିକୋ ଜନଜାତିର ଲୋକମାନେ ବାସ କରନ୍ତି । ଗ୍ରାମଟି ଆମେରୀକାର ଏକ ରହସ୍ୟମୟ ସାମରିକ ବେସ ନିକଟରେ ଅବସ୍ଥିତ । ଲୋକମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସାମରିକ ବେସରେ ଏଲିଅନମାନେ ଆସୁଛନ୍ତି । ସେହି ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏଲିଅନମାନଙ୍କ ଆଣ୍ଟିକ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଛନ୍ତି । ଆମେରୀକାର ଗୁପ୍ତ ସେନା ବେସ ନିକଟରେ ଅବସ୍ଥିତ ଗ୍ରାମରେ ଏହି ଜନଜାତି ପ୍ରାୟ ୬୦ବର୍ଷ ଧରି ରହିଆସୁଛନ୍ତି ।

ମେକ୍ସିକୋର ଜନଜାତି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେରୀକାରେ ଏହି ଗୁପ୍ତ ଆର୍ମିି ନୌବାହିନୀରେ ଏଲିଅନମାନେ ଆସିଥାନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଶୁଣିଲେ ଏଲିଅନଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ ଜିଜ୍ଞାସା ଆହୁରି ବଢିଯିବ । ସେମାନେ କୁହନ୍ତି ସେଠାକାର ଗାଇମାନଙ୍କୁ କୁଆଡେ ଏଲିଅନମାନେ ନେଇଯାଉଛନ୍ତି । ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଅଙ୍ଗ ଗୁଡିକ କାଟି ଦେଉଛନ୍ତି । ଏଲିଅନ୍ସଙ୍କ ଆଣ୍ଟିକ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଛନ୍ତି ଲୋକେ । ପର୍ବତ ଚାରିପାଖରେ ୟୁଏଫଓ ଗୁଡିକ ପ୍ରାୟତ ଦେଖାଯାଏ । ନ୍ୟୁ ମେକ୍ସିକୋର ଡୁଲ୍ସ ସହର ନିକଟରେ ଏକ ମେକ୍ସିକୋ ଜନଜାତି ଗ୍ରାମ ଅବସ୍ଥିତ । ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ଦାବି କରାଯାଉଛି ।

ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଅଜବ ସ୍ୱର ଶୁଣିଥିବା ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ଆର୍ଚୁଲେଟା ମେସା ପର୍ବତରୁ ଆଲୋକ ବାହାରୁଥିବା ଦେଖିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏଲିଅନମାନେ ଅପହରଣ କରି ଏକ ଭୂତଳ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ନ୍ୟୁ ମାକ୍ସିକୋର ଜିକାରିଲା ଆପାଚେ ଜାତିର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ପ୍ରାଣୀ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ସେ ଏକ ରହସ୍ୟମୟ ଅଣ୍ଡା ଆକୃତିର ମହାକାଶଯାନ ଦେଖିଥିବାର ଦାବି କରନ୍ତି ।

ଏମିତିକି ପୋଲିସ ଡିଟେକ୍ଟିଭ ମଧ୍ୟ ମେକ୍ସିକୋର ଡୁଲ୍ସରେ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ବି ସମାନ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏଲିଅନ୍ସ ଏଠାରେ ଅଛନ୍ତି । ୧୯୭୦ ଦଶକର ମଧ୍ୟଭାଗରୁ ଏଲିଅନ୍ସ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଆମେରୀକାର ସରକାରୀ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସକୁ ଏ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏହାପରେ ମହିଳା ଜଣେ କହିଲେ କି ତାଙ୍କ ପୁଅ ଓ ଏଲିଅନ୍ସମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମହାକାଶଯାନରେ ନେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୋଷାକ କାଢି ତାଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା । ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେଠାରେ ଏକ ପାତ୍ର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ବିକଳାଙ୍ଗ ମଣିଷଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.