ମାଡ ଭୟରେ ସ୍କୁଟି ପଛରେ ବସି ହୋମୱାର୍କ କରୁଛି ଶିଶୁ , ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ରୋକି ପାରିବେନି ହସ

ପ୍ରାୟତଃ ଅନେକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୁଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥାଉ ଏବଂ ଆମେ ଆମ ଆଖିକୁ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ ହୋଇନଥାଏ । ବିଦ୍ୟାଳୟର ହୋମୱାର୍କ ନ କରିବାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପିଲା ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗାଳିଗୁଲଜ ଖାଇଥାନ୍ତି। କିଛି ପିଲା ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଗାଳିଗୁଲଜକୁ ଏତେ ଭୟ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଗାଳିଗୁଲଜରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ପିଲା କଣ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଏହି ଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ @ ଡକ୍ଟର ଆଜୟିତା ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସହିତ ଥିବା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ଅଛି – ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯିବା ବାଟରେ ସ୍କୁଲ ହୋମୱାର୍କ କରୁଛି ପିଲାଟି । ମା ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସ୍କୁଲକୁ ନେଇ ଯାଉଥିବା ରାସ୍ତାରେ ପଛ ସିଟରେ ବସିଥିବା ପିଲାଟି ଖାତା ଖୋଲି ସ୍କୁଲ ହୋମୱାର୍କ କରୁଛି । ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 1 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓରେ ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି – ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତ ବହି ଖାତା ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିବ। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି – ସମୟର ସଦୁପଯୋଗ । ତୃତୀୟ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛି – ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମାଡ ଖାଇବାର ଭୟ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.