ବରଫ ପାହାଡ଼ରେ ବିବାହ, ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌

ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଅଲଗା ଏବଂ ଅନନ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ୍ । ସେମାନଙ୍କ ବିବାହରେ କିଛି ଅଲଗା କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ କରିଥାଆନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ବିନା ବିବାହ କରୁଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ସମୟରେ ଦମ୍ପତିମାନେ ଏପରି ସ୍ଥାନରେ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ଏବଂ ଭିଡିଓଗ୍ରାଫି କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ଯାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ।

ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଅଲଗା ଏବଂ ଅନନ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ୍ । ସେମାନଙ୍କ ବିବାହରେ କିଛି ଅଲଗା କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ କରିଥାଆନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ବିନା ବିବାହ କରୁଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ସହିତ ଭିଡିଓଗ୍ରାଫି ମଧ୍ୟ ହେବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇଛି ଯେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଫଟୋ ଶୁଟ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ସମୟରେ ଦମ୍ପତିମାନେ ଏପରି ସ୍ଥାନରେ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ଏବଂ ଭିଡିଓଗ୍ରାଫି କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ଯାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ । ଆଜିକାଲି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମାନ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ ।

ଜଣେ ନବଦମ୍ପତି ନିଜ ବିବାହର ସ୍ମୃତିକୁ ଚିର ସ୍ମରଣୀୟ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବରଫାବୃତ୍ତ ପାହାଡ଼ରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସମୁଦ୍ର ପତ୍ତନଠୁ ୨,୨୨୨ ମିଟର ଉଚ୍ଚରେ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଜର୍ମେଟରେ ବରଫାବୃତ୍ତ ପାହାଡ଼ ଘେରରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି । ଯାହାର ଫଟୋ ଭିଡିଓ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହାକୁ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଆଇସ୍‌ କ୍ୟୁବ୍‌ ରେ ରୟାଲ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରୁଛନ୍ତି । ଯାହା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ । ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକରେ, ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ରକାରୀମାନେ ତୁଷାର ଦୂତ ପରି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଏକ ବିଶେଷ ପ୍ରକାରର ସଂଗୀତ ବଜାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଏ । ସରଳ ଭାବରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏଠାରେ ବର କନ୍ୟାର ପ୍ରବେଶ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ନିଆରା ଦେଖାଯାଉଛି । ବର କନ୍ୟା ବରଫ ଥିମ୍‌ ଡ୍ରେସ୍‌ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ସେଠାକାର ଆୟୋଜନ ସବୁକିଛି ବରଫରେ ଥିଲା ।

ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେବାନେସ୍ୱିଡିଙ୍ଗ ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ଖବର ଲେଖିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ନିଜର ମତାମତ ଦେଉଛନ୍ତି । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଭାଇ, ଏହି ବିବାହ ପ୍ରକୃତରେ ମହାନ୍ ଅଟେ ।’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେପରି ଜଣେ ରାଜା ଏବଂ ରାଣୀ ଏଠାରେ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି ।’ ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନ୍ୟ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ନିଜର ମତାମତ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.