ସ୍ମାର୍ଟ କୁକୁର, ଗରମରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣେଇଥିଲା ଚମତ୍କାର ଉପାୟ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜୋରରେ ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ କୁକୁର କିପରି ଯାଇ ଘରର ଫ୍ରିଜରେ ବସିଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମାଲିକାଣୀ ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ କୁହନ୍ତି, ସେ ଜୋରରେ ପାଟି କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ବାହାରକୁ ନ ଆସିବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଫିଙ୍ଗିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ କୁକୁର ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇନଥାନ୍ତି ।

ଶୀତ ହେଉ କିମ୍ବା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ହେଉ, ପ୍ରତିଟି ଋତୁରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ସୁବିଧା ଅନୁଯାୟୀ ଯୁଗାଡ଼ କରିଥାଆନ୍ତି । ଡହ ଡହ ଖରା ଉତ୍ତାପରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ମଣିଷ କୁଲର ଏବଂ ଏସି ବ୍ୟବହାର କରିଥାଆନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ମଣିଷକୁ ଶୀତ ଲାଗିଥାଏ ସେତେବେଳେ ସେ ଶୀତରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ କିଛି ଉପାୟ ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କଥା କହିପାରୁ ନଥିବା ପ୍ରାଣୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଥଣ୍ଡା ଏବଂ ଉତ୍ତାପ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଏଥିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ଉପାୟ ଖୋଜି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଏପରି ପଦ୍ଧତି ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ଯାହା ମଣିଷଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇଯାଏ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ କୁକୁର ଗରମ ଅନୁଭବ କରୁଥିବାରୁ ଘରର ଫ୍ରିଜରେ ଭିତରେ ଯାଇ ବସୁଛି ।

ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ କୁକୁର କିପରି ଯାଇ ଘରର ଫ୍ରିଜରେ ବସିଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମାଲିକାଣୀ ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ କୁହନ୍ତି, ସେ ଜୋରରେ ପାଟି କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ବାହାରକୁ ନ ଆସିବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଫିଙ୍ଗିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ କୁକୁର ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇନଥାନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜୋରରେ ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର ହେବା ପରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଏହା ଲେଖାଯାଇଛି । ଗରମରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମାଧାନ ।

ଭିଡିଓଟି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଭିଡିଓଟିକୁ ଅନେକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା ବେଳେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଥର ଦେଖା ଯାଇଥିବାବେଳେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି … ଉତ୍ତାପ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି … ହେ ଭଗବାନ, ଏହା ଏକ ସୁନ୍ଦର କୁକୁର । ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି କୁକୁର ପାଇଁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ନୂଆ ଫ୍ରିଜ୍‌ ଆଣି ତାର ସେଇଠି ବେଡ୍‌ ଲଗାଇଦିଅ । ଆଉଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏମାନେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତାପକୁ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଆଣନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

 
KnewsOdisha ଏବେ WhatsApp ରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ । ଦେଶ ବିଦେଶର ତାଜା ଖବର ପାଇଁ ଆମକୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ।
 
Leave A Reply

Your email address will not be published.