କେବେ ଦେଖିଛନ୍ତି ଚାବି ଲଗା ଟ୍ୟାପ୍‌, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ

ଘରେ ଟ୍ୟାପ୍‌ ରହିବା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏକ ଲକ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ ଯାହା ଜଳ ପ୍ରବାହକୁ ବନ୍ଦ କରିଥାଏ । ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଲକ୍ କୁ ମୁଖ୍ୟ ପାଇପ୍ ରେ କନେକ୍ଟ କରିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଲୋକଟି ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁଇ ପାଦ ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ୱାଟର ଟ୍ୟାପରେ ଏକ ଚାବି ସହିତ ଏକ ଲକ୍ ଲଗାଇଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦୁନିଆରେ ଜୋଗାଡ କରି ଲୋକମାନେ ଅନେକ କାମ କରିଥାନ୍ତି । କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷର ଅଭାବ ଥାଏ, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଏପରି କିଛି ଜୋଗାଡ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରି ସେହି ଜିନିଷର ଅଭାବକୁ ପୂରଣ କରନ୍ତି । ତେବେ ଲୋକମାନେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିି ସାମ୍ନାକୁ ନେଇ ଆସନ୍ତି ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ସେହିପରି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ନା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ତାହା ଚିନ୍ତା କରିବେ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଜୋଗାଡ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ।

ତେବେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଘରେ ପାଣି ଟ୍ୟାପ୍‌ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ରହିଥାଏ । ଏହା ସହ ଟ୍ୟାପ୍‌ ରହିବା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏକ ଲକ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ ଯାହା ଜଳ ପ୍ରବାହକୁ ବନ୍ଦ କରିଥାଏ । ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଲକ୍ କୁ ମୁଖ୍ୟ ପାଇପ୍ ରେ କନେକ୍ଟ କରିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଲୋକଟି ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁଇ ପାଦ ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ୱାଟର ଟ୍ୟାପରେ ଏକ ଚାବି ସହିତ ଏକ ଲକ୍ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ବି କେହି ଟ୍ୟାପରୁ ପାଣି ବାହାର କରିବାକୁ ପଡେ, ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଚାବି ଲଗାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ତା’ପରେ ଏହାକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ସେତେବେଳେ ହିଁ ପାଣି ବାହାରକୁ ଆସିବ । ଏହା ପରେ ଆପଣ ପୁନର୍ବାର ଚାବି ବନ୍ଦ କରି ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ।

ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ରୋଲଗ୍ରାମୋଫିସିଆଲ୍ ନାମକ ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୮୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆରେ ୟାର । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖନ୍ତି, ୱୋ କ୍ୟା ବାତ୍‌ ହେ । ସେହି ପରି ଅନେକ ୟୁଜର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଇମୋଜି ବାଣ୍ଟି ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.