ସାହସିକତା ସହିତ କୁମ୍ଭୀରକୁ କାବୁ କରିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ

ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଡିସ୍କୋଭରି ଚ୍ୟାନେଲରେ Man Vs Wild ଶୋ କୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଦେଖିଥିବେ । ଯେଉଁଥିରେ ମଣିଷ ଏବଂ ପଶୁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଖାଯାଏ । ଯଦିଓ ଏହି ଶୋ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ତତ୍ଵାବଧାନରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଟ୍ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଆମେରିକାର ଫ୍ଲୋରିଡାଠାରେ ପ୍ରକୃତ Man Vs Wild କୁମ୍ଭୀର ଏବଂ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରୁ କୁମ୍ଭୀର ବାହାରିଛି , ଯାହା ପରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ କୁମ୍ଭୀର ମଧ୍ୟରେ ଲଢେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ କୁମ୍ଭୀରଟି ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଗର୍ଜନ କରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି କୁମ୍ଭୀରକୁ ଏକ ବଡ଼ ଡଷ୍ଟବିନରେ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ।

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଡଷ୍ଟବିନ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବା ସହିତ କୁମ୍ଭୀରଟି ପଛକୁ ଟାଣି ହୋଇ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ସାହସିକତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କପାଳରେ ପଗଡି ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି , ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଶିଖ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଡଷ୍ଟବିନରେ କୁମ୍ଭୀରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଚତୁର କୁମ୍ଭୀର ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଚକମା ଦଉଛି । କିନ୍ତୁ କୁମ୍ଭୀରଟି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୟଭୀତ କରିପାରେ ନାହିଁ । ଶେଷରେ, କୁମ୍ଭୀରକୁ ଡଷ୍ଟବିନ ଭିତରେ ପୁରାଇ ତାର ଢାଙ୍କୁଣୀ ଦେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଇଂଲଣ୍ଡର ୟର୍କସାୟାରରେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଘର ପଛପଟେ ଖୋଲା ସ୍ଥାନରେ ବୁଲୁଥିବା ୪ ଫୁଟ ଲମ୍ବା “କୁମ୍ଭୀର” ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡିଥିଲେ। କୁମ୍ଭୀରଟି ଦେଖିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ବହୁତ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ନିଜ ଶୋଇବା ଘରେ ଅନେକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ଆମେରିକାରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସାହସିକତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି କୁମ୍ଭୀରକୁ ସଫଳତାର ସହ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.