ହାତୀମାନେ ବ୍ରହ୍ମପୁତ୍ର ନଦୀ ପାର ହୋଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ

ଟିକିଏ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ । ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଆପଣ କଣ ଭାବୁଛନ୍ତି ? ଦଳବଳ ବାନ୍ଧି ହାତୀ ପଲ କୁଆଡ଼େ ଯାଉଛନ୍ତି ନାଁ ପାଣିର ମଜା ନେଉଛନ୍ତି । ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ ହାତୀ ଭୂମିରେ ଚଲାବୁଲା କରନ୍ତି । ଆଉ ବେଳେବେଳେ କୂଳରେ ଥାଇ ପାଣି ପିଇ ନିଜ ଉପରେ ପାଣିର ବର୍ଷା କରିଥାଆନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏପରି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବନି ।

ବିରଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ପଶୁମାନେ ପ୍ରାୟତ ଧରାପଡିଥାନ୍ତି । ଏହି ଦୃଶ୍ୟଗୁଡ଼ିକ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ । କରିଥିଲା । ହାତୀମାନେ ବ୍ରହ୍ମପୁତ୍ର ନଦୀ ପାର ହୋଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ହାତୀ ପଲର ଏକ ବିରଳ ମୁହୂର୍ତ୍ତ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ @sachin_bharali ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଆସାମର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ନଦୀ ବନ୍ଦ ଘାଟରେ ଏହି ଭିଡିଓର ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ହାତୀମାନେ ଦଳବଳ ହୋଇ ଗଭୀର ନଦୀରେ ପାର ହୋଇ ବୁଲୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଶରୀରର ଉପର ଅଂଶ କେବଳ ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହି କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଏକ କ୍ୟାପସନ୍‌ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଥିଲା, “ବ୍ରହ୍ମପୁତ୍ର ନଦୀ ମଝିରେ ହାତୀ ଗୋଷ୍ଠୀ !”

ଭିଡିଓଟି ସେୟାର ହେବା ପରେ, ଭିଡିଓ ୭.୭ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ପାଇଥିବାବେଳେ ପ୍ରାୟ ୫.୪୩ ଲକ୍ଷ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏହି କ୍ଲିପକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖି ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, “ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ । ପୂର୍ବରୁ ଏପରି କିଛି ଦେଖି ନଥିଲି ।” ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଜୀବନରେ ଥରେ – ପ୍ରକୃତରେ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ।”

ଏହି ସମୟରେ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି, “ଏହି ସଟ୍‌ ପୁରସ୍କାର ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ।” ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, “ଏତେ ବଡ ଗୋରୁ କେବେ ଦେଖିନଥିଲେ । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବେ ସଚିନ୍‌ ଏସବୁ କାବୁ କରିଥିଲେ । ” ଜଣେ ପଞ୍ଚମ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ ହାତୀମାନେ ଭଲ ସନ୍ତରଣକାରୀ – ଏକ ବ୍ୟାୟାମ ଯାହାକୁ ସେମାନେ ପୁରା ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି ।

ସେମାନେ ୩୦ ମାଇଲ୍ ଏବଂ କ୍ରମାଗତ ଛଅ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ଯାଇପାରିବେ । ସେମାନେ ଗାଧୋଇବାରେ ପାରଙ୍ଗମ, କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଟ୍ରଙ୍କ୍ ସ୍ନର୍କେଲିଙ୍ଗ୍ ପାଇଁ ସହଜ, ଏବଂ ଯଦି ସେମାନେ ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଭାସମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସତରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିସ୍ମିତ କରିଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.