ରିଆଦରେ ଫୁଟବଲ ଷ୍ଟାର ମେସି, ରୋନାଲଡୋ, ଏମବାପେ ଓ ନେମାରଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଗ୍ ବି

ଫୁଟବଲ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର । ସାଉଦୀ ଆରବ ରାଜଧାନୀ ରିଆଦରେ ମେସି, ରୋନାଲଡୋ, ଏମବାଫେ ଓ ନେମାରଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ । ବଲିଉଡ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଗୁରୁବାର ସାଉଦି ଆରବରେ ଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଏହି ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଉଦ୍ଘାଟନ କରିଥିଲେ। ଏଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବରେ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ପେରିସ ସେଣ୍ଟ ଜର୍ମାନୀ ବା PSG ଓ ରିୟାଦ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । PSG ପକ୍ଷରୁ ମେସି ଓ ରିୟାଦ ପକ୍ଷରୁ ରୋନାଲଡୋ ଖେଳୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ବିଗ ବି ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ମେସି ସମେତ PSGର ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଳାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ରିୟାଦ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଅମିତାଭ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏହି ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ବିଗ୍ ବି ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମେସି, ରୋନାଲଡୋ ଭଳି କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହାକୁ ଏକ “ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ” ଅନୁଭୂତି ବୋଲି କହି ବିଗ୍ ବି କହିଛନ୍ତି, “ରିୟାଦରେ ଏକ ସନ୍ଧ୍ୟା ..” କି ସନ୍ଧ୍ୟା .. କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲଡୋ, ଲିଓନେଲ ମେସି, ଏମବାପେ, ନେମାର ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଖେଳୁଥିଲେ..PSG ବନାମ ରିୟାଦ.. ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ !!! ”

ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରି ବଲିଉଡର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଉପରେ ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଡିନୋ ମୋରିୟା କହିଛନ୍ତି, “Wowwwwwwwww Just Wowwwwww। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ। ଲଭ୍ ଇଟ୍। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଚମତ୍କାର କି ସୁନ୍ଦର ଅନୁଭୂତି। ସେମାନେ ତୁମକୁ ଭେଟିବାକୁ ପାଇଲେ।” ବିରାଟ କୋହଲି ନିଜ ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ। ନୀଲ ନିତିନ ମୁକେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ କି ଏକ ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ବ୍ଲଗରେ କିଛି ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ନନ୍ଦା ମଧ୍ୟ ବିଗ୍ ବି ଗଲ୍ଫ ଦେଶକୁ ଯାଇଥିବାର ନଜର ଆସିବେ। ଶ୍ୱେତା ମ୍ୟାଚ୍ ର କିଛି ଫଟୋ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ବଚ୍ଚନ, ଅନୁପମ ଖେର, ପାରିନୀତି ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ବୋମାନ ଇରାନୀଙ୍କ ସହ ପାରିବାରିକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉଞ୍ଚାଇରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସୋରାଜ ବାରଜାତିଆଙ୍କ ଦ୍ବାରା ହୋଇଥିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଦର୍ଶକଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଆଶା କରୁଛୁ ଭିଡିଓ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏ ଭିଡିଓ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ଏହାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ବି ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର କରନ୍ତୁ। ଆଉ ଏପରି ଭିଡିଓ ଆଗକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯୋଡି ହୋଇ ରୁହନ୍ତୁ ଆମ ଚ୍ୟାନେଲ କେନ୍ୟୁଜ ଓଡିଶା ସହ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.