‘ଆପଣଙ୍କୁ ଫିଲ୍ଡିଂ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ’….କ୍ରିସ୍‌ ଗେଲଙ୍କୁ ଏମିତି କହିଲେ ବିରାଟ କୋହଲି: ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ

କୋହଲି କହିଛନ୍ତି, ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲକୁ କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ କରନ୍ତୁ, ଇମ୍ପାକ୍ଟ ପ୍ଲେୟାର ଏବେ ଚାଲୁ ରହିଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଫିଲ୍ଡି କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଡିଜାଇନ କରାଯାଇଛି । ଏହା କହି କୋହଲି ହସିବା ପରେ କ୍ରିସ ଗେଲ୍‌ ମଧ୍ୟ ଶୁଣି ହସିଥିଲେ ।

ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସକୁ ହରାଇ ଆଇପିଏଲ୍‌ ୨୦୨୪ ପ୍ଲେ ଅଫରେ କ୍ୱାଲିଫାଏ କରିଛି । ୨୨ ମଇକୁ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଏବଂ ଆରସିବି ମଧ୍ୟରେ ଏଲିମିନେଟର ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଯିବ । ସିଏସକେକୁ ହରାଇବା ପରେ ଆରସିବି ଖେଳାଳି ଜବରଦସ୍ତ ସେଲିବ୍ରେସନ କରିଥିଲେ । ଆଉ ଏହି ବିଜୟ ପରେ ଆରସିବି ଡ୍ରେସିଂ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି କ୍ରିସ ଗେଲ୍‌ । କ୍ରିସ ଗେଲ୍‌ ଡ୍ରେସିଂ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚି ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବା ସହିତ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ ।

ଗେଲ୍‌ କୋହଲିଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ହେବା ସମୟରେ କୋହଲି ତାଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲକୁ କମବ୍ୟାକ୍‌ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି । ଆରସିବି ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଣ୍ଟରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛି । ଯେଉଁଥିରେ କୋହଲି ଗେଲଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲରେ ପୁଣିଥରେ ଖେଳିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି ।

କୋହଲି କହିଛନ୍ତି, ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲକୁ କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ କରନ୍ତୁ, ଇମ୍ପାକ୍ଟ ପ୍ଲେୟାର ଏବେ ଚାଲୁ ରହିଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଫିଲ୍ଡି କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଡିଜାଇନ କରାଯାଇଛି । ଏହା କହି କୋହଲି ହସିବା ପରେ କ୍ରିସ ଗେଲ୍‌ ମଧ୍ୟ ଶୁଣି ହସିଥିଲେ ।

ଆରସିବି ଲଗାତାର ୬ଟି ମ୍ୟାଚ ଜିତି ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଆରସିବି ପାଇଁ କୋହଲି ଭଲ ପରଫର୍ମ କରିଛନ୍ତି । କୋହଲି ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ରନ୍‌ କରିଥିବା ଖେଳାଳି । କୋହଲି ଚଳିତ ସିଜିନରେ ୧୪ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୭୦୮ ରନ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ବିରାଟ ଗୋଟିଏ ଶତକ ଏବଂ ୫ଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ମାରିଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.