ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ସେଲ୍: ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତିରେ କେବଳ ୧୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣନ୍ତୁ ଘରୋଇ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ସାମଗ୍ରୀ

ଆପଣ ଯଦି କୌଣସି ଇଲେ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଯଥା ଫୋନ୍ କି ଟିଭି କିଣିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବେଷ୍ଟ ଅଫର୍। ଆଜି ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ଥାର୍ଡ ସେଲ୍ ଡେ। ଆଜି ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଇଲେ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ କିଣିବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଛି ବଡ଼ ସୁଯୋଗ।

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ସେଲ୍ ରେ ଭଲ ଅଫର ଦିଆଯାଉଛି। ତେଣୁ ଆପଣ ଏହି ବିକ୍ରିରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଏବଂ ଆସେସୋରିଜ୍ ଉପରେ ପ୍ରାୟ ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫର ଅଧୀନରେ ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସିଟି ବ୍ୟାଙ୍କ, କୋଟାକ୍, ଆରବିଏଲ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଡରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ରହିଛି।

ଆଜି ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିକ୍ରୟର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ୨୫ ଜୁଲାଇରେ ଆପଣ ଅନେକ ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ। ଏହି ବିକ୍ରିରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକରୁ ଅଧିକ ଅଫର ଦିଆଯାଉଛି। ଟପ୍ ଅଫର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଗ୍ରାହକମାନେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ଏଠାରୁ TWS ଇୟରବଡ୍ ଘରକୁ ଆଣିପାରିବେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟରେ ୨୧,୪୯୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ସ୍ଲିମ୍ ଏବଂ ହାଲୁକା ଲାପଟପ୍ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକମାନେ ଫାୟାର ବୋଲ୍ଟ ଟକ୍ ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ଘରକୁ ମାତ୍ର ୧ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଆଣିପାରିବେ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ଗ୍ରାହକମାନେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ୪,୭୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ସେଲରେ ଟପ୍ ସେଲିଂ ମନିଟର ଆଣିପାରିବେ। ଏଥି ସହିତ, HP 1000 ମାଉସ୍ ୧୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଏବଂ ସାନଡିସ୍କ USB ୩୭୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଗ୍ୟାଜେଟଗୁଡ଼ିକରେ ମଧ୍ୟ ଅଫର ରହିଛି।

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିକ୍ରିରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ସର୍ବଶେଷ ଅଡିଓ ଉତ୍ପାଦ ୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଏଥି ସହିତ, ମାକବୁକ୍ ଏୟାର ୧ ଲକ୍ଷ ୧୯ ହଜାର ୯୦୦ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଜେବ୍ରୋନିକ୍ସ HT51 ଟ୍ରାଇମର୍ ମଧ୍ୟ ଅଫର୍ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି।

ହେଡଫୋନ୍ ଏବଂ ସ୍ପିକରରେ ପ୍ରାୟ ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତିରେ ଗ୍ରାହକମାନେ କିଣି ପାରିବେ। ଏଥି ସହିତ, ଗ୍ରାହକମାନେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟରେ ୭୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ଇୟରବଡ କିଣି ପାରିବେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ହେଡଫୋନରେ ୬୦ ପ୍ରତିଶତ ଅଫ୍ ମିଳିପାରିବ।

ଲାପଟପ୍ ଏବଂ ଡେସ୍କଟପ୍ ଉପରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ରହିଛି । ଗେମିଂ ଲାପଟପ୍ ବିକ୍ରିରେ ୪୯,୯୯୦ ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଥିବାବେଳେ କୋର i5 ଲାପଟପ୍ ୩୯,୯୯୦ ଟଙ୍କାରେ ଘରକୁ ଅଣାଯାଇପାରିବେ। ସ୍ମାର୍ଟୱେରେବଲ୍ସରେ ରହିଛି ୬୫ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି।
ଗ୍ରାହକମାନେ ନ୍ୟୁଜ୍ ଆଇକନ୍ ବଜ୍ ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ମାତ୍ର ୧ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ସାମସଙ୍ଗ ୱାଚ୍ 4 କୁ ମାତ୍ର ୧୨ ହଜାର ୫୯୦ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ ଏବଂ BoAt Wave Neo ୧ ହଜାର ୪୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି। ତେବେ ଏହା ଆଜି ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ଓ ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ଏ ସବୁକୁ କିଣି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.