Airtelର ଦମଦାର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ, ୮୪ ଦିନ ଭାଲିଡିଟି ସହ ମିଳିବ ଫ୍ରି OTT ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍

ଏୟାରଟେଲର ବିଭିନ୍ନ ସର୍ଟ ଟର୍ମ ଏବଂ ଲଙ୍ଗ ଟର୍ମ ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ, OTT ର କ୍ରମାଗତ ଚାହିଦାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀ କିଛି ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କୁ ଫ୍ରିରେ ଏହି ସୁବିଧା ଯୋଗାଉଛି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏୟାରଟେଲର ଏପରି ଏକ ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବୁ ଯାହାକି ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଡାଟା, ଫ୍ରି କଲିଂ ଏବଂ ଫ୍ରି OTT ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ।

ଏୟାରଟେଲ ହେଉଛି ଦେଶର ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତ୍ତମ କମ୍ପାନୀ । କମ୍ପାନୀର ବର୍ତ୍ତମାନ ୩୮ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର୍ସ ଅଛନ୍ତି । ଏହାର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ କନେକ୍ଟିଭିଟି, ସ୍ପିଡ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏବଂ ଦମଦାର ପ୍ଲାନ ହେତୁ କମ୍ପାନୀ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏହାର ୟୁଜର ବେସ ବୃଦ୍ଧି କରୁଛି । ନିଜ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ, ଏୟାରଟେଲ୍ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନଗୁଡିକର ଏକ ବ୍ୟାପକ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ବଜାୟ ରଖିଛି । ଏଥିରେ ଆପଣ ଉଭୟ ଶସ୍ତା ଏବଂ ମହଙ୍ଗା ପ୍ଲାନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ଏୟାରଟେଲର ବିଭିନ୍ନ ସର୍ଟ ଟର୍ମ ଏବଂ ଲଙ୍ଗ ଟର୍ମ ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ, OTT ର କ୍ରମାଗତ ଚାହିଦାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀ କିଛି ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କୁ ଫ୍ରିରେ ଏହି ସୁବିଧା ଯୋଗାଉଛି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏୟାରଟେଲର ଏପରି ଏକ ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବୁ ଯାହାକି ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଡାଟା, ଫ୍ରି କଲିଂ ଏବଂ ଫ୍ରି OTT ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ।

ଆମେ କହୁଥିବା ଏୟାରଟେଲ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ହେଉଛି ୯୯୯ ଟଙ୍କା । କମ୍ପାନୀ ଏହାର ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ବଡ଼ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରେ । ଯଦି ଆପଣ ଲଙ୍ଗ ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଏକ ଶସ୍ତା ସୁଲଭ ପ୍ଲାନ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପ୍ଲାନ ନେଇପାରିବେ । ଏହି ପ୍ଲାନ ସହିତ ଏୟାରଟେଲ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ୮୪ ଦିନ ରିଚାର୍ଜ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତ କରିଥାଏ । ଏଥିରେ, ଆପଣ ୮୪ ଦିନ ପାଇଁ ଯେକୌଣସି ନେଟୱାର୍କରେ ଅନଲିମିଟେଡ କଲିଂ କରିପାରିବେ ।

ଯଦି ଆମେ ଏହି ପ୍ଲାନର ଡାଟା ସୁବିଧା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଅନେକ ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଏ । ୯୯୯ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଗ୍ରହଣ କରି, ଆପଣ ସମଗ୍ର ଭାଲିଡିଟି ପାଇଁ ୨୧୦ ଜିବି ଡାଟା ପାଇବେ । ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ୨.୫GB ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ଲିମିଟ ସହିତ ଆପଣ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଏହି ପ୍ଲାନରେ କମ୍ପାନୀ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ SMS ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ।

ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓରେ OTT ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏୟାରଟେଲର ଏହି ପ୍ଲାନକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନରେ ଏୟାରଟେଲ ଏହାର ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓର ୮୪ ଦିନ ଫ୍ରି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଏ । ଏହିପରି ରିଚାର୍ଜ ଟଙ୍କା ସହିତ, ଆପଣ ଫ୍ରିରେ ଲାଟେଷ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.